Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Film amiben egy ember -valaki-...

Film amiben egy ember -valaki- bemászik egy képbe/festménybe mi a címe? Kiskoromban láttam valakinek beugrik valami?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Szellemírtók 2 ? Abban van ilyen.
2011. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
amit írtál bizonyára vígjáték, de amire én gondolok -igaz kicsi voltam- inkább dráma szerű lehangoló - megdöbbentő....
2011. okt. 19. 23:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Anjelica Huston főszereplésével volt régen a Boszorkányok című film, abban csak mellékszálként, még az elején bezárt egy kislányt egy festménybe, aki festményalakként fel is nőtt a képben, etette a kacsákat, bement a házba, stb. A végén meg is halt, és eltűnt a képről....talán ez? Mindenesetre elég nyomasztó volt, bár maga film inkább egy könnyedebb gyerek mozi volt.
2011. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek, megnézem a filmeket hátha... ha valakinek esetleg lenne még ötlete szívesen várom
2011. okt. 20. 14:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem volt az, A boszorkányok c film az elején úgy tűnt hogy az de sajnos nem, csak az elején van a képbemászós történet igazából ez a film borzalmas volt. Annyira rossz, gyereknek biztosan nem való és az egész történet... 0
2011. okt. 21. 14:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem erről a "Csodás álmok jönnek" jut eszembe, de abban nem mászik bele festménybe a főszereplő, de bekerül egy olyan környezetbe is...
2011. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem te a Three cases of murder című filmre gondolsz. Abban van egy ilyen rész és valamikor régen olyan jó 15 éve le is adta az m1. Gyilkosság három szólamban talán ez volt a magyar címe
2012. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Blacktime1987 válasza:
Ez a film cím engem is érdekel. Egy kis lányt elátkoznak benne és ettől kihullik a haja, kap egy szert, de attól meg túl gyorsan nő neki és sokat kell vágnia. A levágott hajából, pedig ecsetet csinálnak és festményeket készítenek vele. A festményekbe pedik vhogy gyerekek esnek csapdába. Ennyit tudok róla. Ez lehet az?
2012. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
The Peanut Butter Solution (1985) rendező: Michael Rubbo
2012. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!