Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol vehetnék olcsón lovaglónad...

Hol vehetnék olcsón lovaglónadrágot?

Figyelt kérdés
Elkezdtem lovagolni és szeretnék egy lovaglónadrágot de max 3500-at bírnánk rá szánni tudom h kevés de légyszi segítsetek!
2011. jún. 13. 10:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
azt én is megtaláltam és nem segített de köszi:) És baranyamegyében lakom ezért akartam rendelni. köszi h segítetek
2011. jún. 13. 11:57
 12/17 anonim ***** válasza:

lovasok.hu-n rengeteg használt, de jó állapotú nadrág van, elérhető áron.

Pesten az 50-es villamos vonalán van egy lovas turi, ott is van sok naci.

Egyébként tényleg a dechatlonos az olcsó, ha többnyire heti 1x mész, az tökéletes.

2011. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Pécsi vagy??? Ha nem akkor is érdemes beugrani Pécsre a kereskedők házában van egy Western Shop fenn az emeleten. Ott vannak jó minőségű használt angol/német/hollnd lovaglónacik: gyerekméret 2500Ft a felnőtt 3000Ft. Én is ott vettem és nagyon jól bírja a kiképzést.

Vagy Pécsen még a Kertész utca 7-ben (Plázától pár száz méter) a Lovas Shopban is vannak cuccok igaz ezek újak, és ott kb 5000től vannak nacik, amit ott vettem 9 ezerért már 8 éve nyúzom és meg sincs kopva.

Esetleg ott van még Reménypusztán (Pogány-felé) az Anivet is, bár árujuk nincs sok, de rendelésre hoznak le Pécsre is.


Csak ezeket a lovasboltokat tudom a környéken. Esetleg nézegesd a lovasok.hu-n az eladó cuccok közt a lovaglónacikat, mert ott is szokott lenni néha pécsi vagy más baranyai hirdető, akitől tudsz venni személyesen vagy postán cuccost.

2011. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Decathlonos tökéletes! Mi a múltkor kettőt vettünk, egy feketét meg egy fekete-szürkét, semmi baja, pedig tavasz elején, vagyis mikor a kabát lekerült, kb azóta vannak meg, és mintha új lenne. Ne aggódj, jók, csak nyilván nem a legdrágább telibőrös, stb..
2011. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azért nem akartam decatonosat mert azt mondták h az hamar szétjön ha heti 1-nél többször használjuk.Ez igaz???
2011. jún. 14. 15:00
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen, heti 3-5 alkalommal csak azt használod, akkor igen.

De ha rendszeresen heti 1x jársz, és néha többször, akkor jó az is.

Meg olyan olcsó, h ha elkopik, veszel másikat.

2011. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy itt kérdezek kérdező...(lehet neked is hasznos lesz ha kapsz rá választ...

a Decathlonba melyik lovaglónadrág márkát ajánljátok leginkább??

vagy melyikről esett szóóó már itt...?

Köszi...és még egyszer bocsii

2011. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!