Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyári munka. Mégis, hogy...

Nyári munka. Mégis, hogy adjuk elő magunkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok. Nagyon szeretem a lovakat, felnőttként is lovas szakmám lesz :) Csak ezt még anyuval valahogy el kell fogadtatnom...

Az a helyzet, hogy a közelben van egy bácsi, akinek 18 lova van. Mivel én nyári szünetben nagyon fogok unatkozni, arra gondoltunk a barátnőmmel, hogy kimennénk neki segíteni az istállómunkában. Pénzt persze nem kérnénk érte. Neki jól jönne szerintem a segítség, nekünk tapasztalat :) Mit gondoltok? Csak az a baj, hogy gyáva kukacok vagyunk, és nem tudom, hogy mit mondhatnánk, és ezt hogy kérdezhetnénk meg tőle. Holnap megyünk arrafelé biciklivel a néhány barátommal, köztük a barátnőmmel. :)


2011. jún. 13. 13:55
 1/9 A kérdező kommentje:

*arrafelé biciklivel néhány barátommal...*

Az "a" nem kell :)

2011. jún. 13. 13:57
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Ti: Ezek lovak?

Bácsi: Ja.

Ti: kell utánuk takarítani?

Bácsi: Ja.

Ti: Jöhetünk ingyen segíteni?

Bácsi: Ja.

2011. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
odamentek ketten és megmondjátok, hogy szeretnétek nála dolgozni és tanulni tőle, amiért pénzt nem kértek.
2011. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Csókolom!


Gyakran járunk erre a barátnőmmel, és nagyon szeretjük a lovakat. Arra gondoltunk, hogy esetleg nyáron szívesen segítenénk önnek a lovak körüli munkában, nem kérnénk érte fizetést, max esetleg egy kis lovaglást cserébe.

És utána el tudjátok mondani hogy milyen lovas tapasztalaitok vannak.

Egyébként milyen tapasztalataitok vannak?

2011. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Ezért ne féljetek. Kedvesen megkérdezheted, hogy nem kell e segiteni valamit a nyáron a lovak körül? vagy ha nem is kérdezed, felajánlod. az istállómunkát szerintem megengedi, persze csak light-osan, nem te fogod szerszámozni a lovat,max a szénát,zöldséget odaadod nekik, közben simogatod majd a pacit. ha látja hogy jo munkát végeztek, tán még megengedi, azt is hogy felüljetek rá. ne féljetek a kezdettől, simán megy minden.. 14/f
2011. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Mondd el,hogy a pasidon szoktál lovagolni, az elég tapasztalat.

Ha kicsit pedo a bácsi akkor még akár az ölébe is ülhetsz. :)

2011. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

14:05-ös!


Végre egy kislány, aki nem azt akarja tudni, hogy hogy dugassa meg magát, normálisan kérdez, megfelelő témában, és értelmeset. Mért kell ezt is kiforgatni?

2011. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%
14 éves lányként ilyen helyen akartok dolgozni??? hát akkor menjetek sz*rt lapátolni más munkát ugysem kaptok...meg egyébként lehet csak koloncok lennétek a hátán, mivel ha felvesz benneteket "kisegítőnek" az felelősséggel jár...ha esik valami bajotok hogy számol el???? mit keerstetek ott??? -.-"
2011. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Oda mentek és megkérdezitek. Elmondjátok, hogy nagyon szeretitek a lovakat és szeretnétek többet tudni róluk.

Mondjuk megfogjátok tudni, hogy mivel foglalkozik a bácsi, mert engem is érdekel, hogy ennyi lóval mit kezd: mezőgazdasági munkát vagy lovagoltat vagy mit csinál velük?

Ha nagyon el vannak hanyagolva érzelmileg, nem biztos, hogy lelkes lovaskislányok kell őket rendbe rakni. Én már voltam olyan "loviban", ahol eléggé antiszociálisak voltak a lovak és akadt köztük veszélyes is.

Szerintem, ha a bácsi meg is engedi beszéljen a szüleitekkel, hogy ha netán baj van, akkor kit terhel a felelősség.

2011. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!