Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tudtok O'Bajan Batán...

Mit tudtok O'Bajan Batán ménről, él-e még, hol van felállítva stb?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 22:16
1 2 3 4
 21/31 Vikkki95 válasza:
Igazán nincs mit :))
2011. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Még csak most esik le a dolog, hogy mit még1x elolvastam amit írtál. Tavaly lovagoltad?? Tudod te hány éves ez a ló? Eszednél vagy? 95-ös születéseddel meg főleg..
2011. jún. 25. 20:44
 23/31 anonim ***** válasza:
Hagyd már a bunkózást, inkább örülj, hogy segített te p*raszt t*pló...
2011. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
hazugsággal nem segít, már bocs. ebben semmi bukóság nincs, a hazugság inkább az. sőt ezzel a hozzászólással te sem segítettél, ha nem tudsz semmi értelmeset írni, csak másoknak osztani az észt, akkor inkább kussolj és próbáld meg magad másol hasznossá tenni.
2011. jún. 25. 22:38
 25/31 anonim ***** válasza:

Hidd el hasznossá tudom tenni magam. De látom neked nincs jobb dolgod, mint hogy sértegesd a világot össze-vissza. És nyugodtan pontozz le nem érdekel, nem az óvodában vagyunk...

"Nekem több százalékom van, mint neked! Bibibibííí!"

2011. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Szerinted én hol nem szarom ezt le? :DD Azt sem tudom mit számít ez a százalék, tudod, én nem itt élem az életem, másoknak osztva az észt, mint mondjuk te. beteg vagy..
2011. jún. 26. 21:56
 27/31 anonim ***** válasza:
Beteg vagyok igen. Asztmás vagyok. köszönöm, hogy a tudomásomra hoztad te is...
2011. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Százaléknak semmi köze a jó válasznak ,sok bugyuta válaszolgat, semmi köze a lóhoz ,a jó választ le pontozzák ,mert az ők tudásokhoz mérik a választ.
2011. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

O'Bajan XVIII (Batan) 2009-ben elpusztult.

Tüdőproblémája miatt pedig utolsó éveiben lovagolni bizonyára nem lehetett.

2011. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
O'Bajan xxiv, azaz Batán most 14 éves, júniusban vagy júliusban esz 15. Bábolnán van, a Nemzeti Ménesbirtokban. Szerintem fedeztetni már nem lehet, mert herélt, de kitudja. 1-2 éve lovagolok rajta, nagyon ügyes paci, a ménesből a legjobb, őt nem fogják eladni. Ha érdeklődni szeretnél utána: www.babolnamenes.hu Vagy hívd fel a Szakál Endrét, ő a ménesudvar igazgatója, vagy Káldi Zoli bácsit, ő az edzőm, és Batán hozzá van beosztva.
2012. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!