Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érd környékén van lehetőség...

Érd környékén van lehetőség valahol arra, hogy egy kisgyereket pónilovaglásra vigyünk? 2 éves múlt 6 hete, szereti az állatokat, egészségesen tart a nagyobb állatoktól, de nem fél tőlük, nagyon szépen bánik velük. Érdemes elvinni lovacskázni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes! Csak jót tesz neki ha néha mehet pár kört, biztos élvezné :) Százhalombattán tudok egy helyet, Érden sajnos nem.
2011. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, és vállalni se tudják, mert túl kicsi. Max felteszik a lóra pár percre de sokat ne várj, majd 3-4 év múlva.
2011. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes elvinni! Nagyon sok helyen megengedik, hogy nyugodt póni hátán üldögéljen pár percet, esetleg sétálnak vele pár kört. De az is nagyon sokat számít, ha csak simogathatja őket.
2011. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mindkét fiam két évesen ült először lóra, nem pónira. Már a nagyobbnál 2 év eltel, simán fekszik, térdel, tornázik a lovon. 3 évesen futószáron ügetett. Imádja az egészet. Sajnos a mi környékünkön sincs póniló, de már nem is bánom.
2011. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érden én sem tudok lovaglási lehetőséget, de Tárnokon van. (Amúgy a googléba beírod, hogy lovaglás Érd, és ott feltünteti, ugyanezt Tárnokkal, stb-vel is meg lehet csinálni.) Az én fiam hamarosan 3 éves lesz (még 2 hónap). Rendszeresen járunk egy tanyára, hogy az állatok közelében legyen. Eteti, simogatja őket, de nem szeret felűlni a lovakra. Egyszer volt, hogy kb 3 percig rajta maradt az egyik pónin, de közben a kezemet fogta. Amúgy simán oda megy mellé, megpaskolja, a nagy lovakat hagyja, hogy megszimatolják. Szerintem, ha nem akar ráűlni elsőre, akkor ne erőltesd, egyszer csak fog sikerülni. Ahány gyerek annyi féle tulajdonság, lásd az előző gyermeke már 3 évesen nagy lovon üget. Viszont a tanyán a nyuszi volt a nagy kedvenc, amíg el nem ajándékozták (Húsvétkor). Azóta a betonkeverő a mindene :)

Érdemesnek mindenféle képpen érdemes elvinni, de nem lovaglás tanulás céljából.

2011. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tárnok még jobb, Százhalombatta sincs messze: leírnátok, hol van lehetőség :)..félreérthető voltam, nem akarom, hogy lovagoljon, csak a nagynéni vagyok és szeretném valami értelmes helyre vinni, ami élmény számára...a felrakják a ló hátára néhány percre jellegű dolog járt az eszemben :D ...játéka annyi van, mint a nyavalya, úgyhogy azt nem veszek neki, a nagyik ellátják elég játékkal :D, az állatokat meg imádja
2011. jún. 20. 19:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ :)
2011. jún. 20. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Százhalombattán a Grál Lovasklub.
2011. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. jún. 20. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!