Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovas tudással lehet...

Milyen lovas tudással lehet lovat venni?

Figyelt kérdés
Mármint tudom hogy akkor is lehet amikor még nem tudok lovagolni de milyen szint az amikor már kényelmesen meg tudjuk lovagolni a lovunkat!
2011. jún. 20. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy milyen ló, mert ha be kell tanítani, ahhoz eléggé sok tapasztalat kell, viszont ha egy jól és rendesen betanított lovat veszel (sztem az drágább is) akkor már 2-3 éves tapasztalat elég hozzá
2011. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy tüzes arab lovat? :D
2011. jún. 20. 14:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor vehetsz lovat, a legjobb, ha magaddal viszed az oktatódat, ő segít abban, hogy a szintednek megfelelően jól belovagolt, kellően nyugodt természetű lovat vegyél meg. Arra gondolj, hogy a lovardában is lovagolsz valamilyen lovat, ettől kezdve végül is a lovaglás szempontjából mindegy, hogy azt a lovat béreled vagy sajátodként használod.
2011. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, én éppen haladó lovasnak számítok! És eddig egy tüzes arab kancán lovaztam, nem lehet rajta munka vágtázni! De úgy szeretem meg akarjuk venni! :) Csak nem tudom elég vagyok-e hozzá!
2011. jún. 20. 14:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán kérd ki az oktatód véleményét, mert Ő fogja tudni és nem mi!
2011. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ez is jogos dolog! ;) Csak most itthon vagyok és eszembe jutott ez a változat is!
2011. jún. 20. 14:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de neked az nem való. Az arabhoz ugynis nem kell olyan egetrengető tudás, személyiség kell hozzá! Röviden úgy mondanám, hogy az arabbal mindenben meg lehet egyezni, de semmit nem lehet kikövetelni. Ha erre eddig még nem éreztél rá, akkor már nem is fogsz... jobban jársz egy kevébé karakteres fajtával.
2011. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rajta lovagolok már 1 éve :) Kezdek ráérezni :)
2011. jún. 20. 15:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ott akarod a lovardában tartani,akkor vedd meg. De ha pl haza akarod vinni,vagy egy másik helyre,akkor szerintem ne vedd meg. Az idegen hely még nehezebben kezelhetővé teheti.
2011. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát! Át akarom vinni egy másik helyre! :/ Mert ott lovagolok most! :)
2011. jún. 20. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!