Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eléggé vastag a vádlim (39-40...

Eléggé vastag a vádlim (39-40 cm), viszont a lábam csak 38-as! Hol találok olyan lovaglócsizmát, ami nagyobb vádlira is jó és nem 42-es méretű? Még kezdő lovas vagyok és egyelőre nem szeretnék 30-40 ezerért venni!

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:

háát én is ezzel küzdök, így méretre csináltattam. illetve ami eddig volt, az nem bőr és nem ért fel teljesen addig amíg kéne, és eléggé ruganyos is volt. szerintem kérdezd meg a lovasbolt eladóit, hogy ők mit ajánlanak

de szerintem ha méretre készítesz bőrt, az eléggé tartós meg minden (:

2011. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) megkérdezhetem, hogy neked a csináltatott mennyibe került?
2011. okt. 25. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt érdeklődj, tizenpárezerért csinál lábszárvédőt méretre, hozzá meg vehetsz lovaglócipőt. Én inkább ezt ajánlanám csizma helyett, versenyre is elfogadják már tudtommal. És a lábszárvédő többet bír mint a cipő, így ha cipőt kell cserélni, akkor olcsóbban megúszod mintha a csizma menne tönkre.
2011. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pedig csináltatottat biztos afölött kapsz, ha jó minőségű.

Boltban is vannak elég különböző vádliméretek, lehet h az XL már jó lenne rád, nekem a 35 cm-esre azt hiszem az M-es volt jó.

De kezdőként még felesleges a csizma, a cipő, lábszárvédő jobb :)

2011. okt. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos elèg drága dolog, de lehet hogy csak a csináltatott marad! Már annyira azért nem vagyok kezdő, egy éve lovagolok, de csak egy héten egyszer! :) a lábszárvédőkkel is az a baj, hogy ami a vádlimnál jó, az alul a lábfejemnél-bokánál nagy!
2011. okt. 26. 08:34
 6/9 anonim ***** válasza:
A Nagylovasban pár éve vettünk egy csizmát, aminek a szárába ugyanúgy gumi van beépítve, mint a lábszárvdőkbe és hátul cipzáras. Bármilyen vádlira tökéletes lehet, nézz szét, szokott még náluk lenni, amúgy maga a csizma kényelmes és azóta is bírja, nem ment tönkre, pedig elég sokat van nyúzva, nem csak versenyen. Mellesleg az ára sem vészes.
2011. okt. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megtaláltam, itt a link:

[link]

2011. okt. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A decathlonban a lovaglócsizmák olcsók, és jó széles a vádlijuk, rám azok mindig is nagyon voltak. :D
2011. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A decatlonban vegyél lábszárvédőt szerintem. Ott elég nagy vádlira is van, szerintem megnézni mindenképpen érdemes. Azt hiszem, az ára sem olyan nagyon vészes, de pontosan nem tudom mennyi.

Amúgy hasonló problémával küzdök, mint te, csak nekem minden lábszárvédő nagy. Én deca-ba néztem, de csak az XS-es volt jó rám, az viszont a sípcsontom közepéig ért :D

De nagyobb vádlira vannak, nézd meg!

2011. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!