Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem tudom mi van a lovammal,...

Nem tudom mi van a lovammal, talán megfázott? (Lent)

Figyelt kérdés
Szóval bementem az istállóba és adtam neki enni,később elkezdtem csutakolni és elkezdett köhögni úgy 5-10 percenként.Lehajol és köhög.Futni se akart nagyon és eddig teljesen egészséges volt...Hívjam az állatorvost?Mikor kimentünk terepre ott is köhögött,csak talán kevésbé,nem tudom...Vágtáztam is vele(menős ló)és utána egyből megállt mikor mondtam neki,egyből sose szokott...
2011. jún. 23. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja, hívhatod, mert ez tuti betegség.
2011. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért hívd ki. És ne itasd jéghideg vízzel! Nézd meg h lázas-e mert ha igen akk lehet h tüdőgyulladása van, de lehet csak szimpla megfázás vagy nátha is...mindig jobb félni mint megilyedni!:)
2011. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kőszi
2011. jún. 23. 13:17
 4/7 anonim válasza:

Nincs mit.

Jobbulást neki!:)

2011. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, de lehet kehesség vagy vmi allergia is! :/
2011. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van az enyémmel.. felsőlégúti fertőzése van, kapott gyógyszert rá+ injekciót. Ez a 2. hete hogy nem tudok ráülni, mert 1hétig hatott a gyógyszer, tegnap felültem rá megint, és elkezdett köhögni ugyan úgy, talán egy kicsivel kevesebbet. Úgyhogy most kapott köhögéscsillapító port, amit minden nap adni kell neki.. :S mindenképpen keresd fel az állatorvosod!
2011. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma is lovagoltam rajta és már nem köhög:)Meg már futni is akar,lehet hogy csak rossz napja volt:SDe azért felhívom az állatorvost,am kőszi

mindenkinek

2011. jún. 24. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!