Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy közöljem? Sürgős tanácsra...

Hogy közöljem? Sürgős tanácsra van szükségem.

Figyelt kérdés
Van 2 lovasiskola...az egyik hobbiszinten tanít lovagolni,a másik hobbiszinten is meg versenyszinten is...13 éve lovagolok...eddig csak hobbiszinten lovagoltam,de szeretnék díjugrató lovas lenni...Hogy közöljem a hobbilovasiskolával,hogy nem szeretnék ott lovagolni?Meg ha lovat veszek,akkor hogy közöljem a másik lovasiskolával,hogy szeretném náluk tartani a lovat?
2011. jún. 25. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
próbálj meg életképes lenni...
2011. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem bunkó választ akartam...nem akarom megbántani a lovasiskolát,hogy másnál lovagolok,ezért kell a tanács,hogy megbántás és harag nélkül,hogyan váljak el...
2011. jún. 25. 08:35
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Mondd meg nekik hogy szeretnél versenyszinten is lovagolni, és köszönd meg hogy eddig tanítottak
2011. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Első nem volt bunkó, igazából igaza van.

Odamész, és elmondod szó szerint azt, amit itt leírtál. Ha a jelenlegi lovasiskolában nem készítenek fel versenyre, de Te versenyezni szeretnél, akkor ezt meg fogják érteni, és nem fognak haragudni.

2011. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a 2.válaszolónak köszönöm a segítséget,talán menni fog
2011. jún. 25. 09:01
 6/9 anonim ***** válasza:

???? Nem értem a kérdést - miért kéne bejelenteni, meg szinte földöncsúszva eléjük menni, h mostantól máshol lovagolsz? (nem csak Neked szól, máshol is tapasztaltam már, h be vannak tojva, h Úúúúúúristen mit fognak szólni)

Ők is csak "szolgáltatók".

A boltban elnézést kérsz, hogy holnaptól máshol veszed a kenyeret?

Naugye.

Tökös legyél! :)


A lótartásnál azért komolyabban érdeklődj utána, bértartói szerződés, miegymást is aláírsz (elvileg).

Nem biztos, h a kiszemelt lovardád lesz a lovadnak az ideális (tartás, etetés, Neked: ár, stb.)

2011. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyszerű a képlet. Elmondod, hogy mindent köszönsz és hogy jól érezted ott magad, de szeretnél kicsit komolyabban, versenyszinten lovagolni és ezért elmész egy másik helyre. Nem kell elmondanod, hogy hová. Nem lesz belőle semmi gondod.

A másik helyen meg felkeresed az edzőt és elmeséled neki, hogy mit és mennyit lovagoltál, mik a céljaid. Elküldeni nem fognak az tuti.

2011. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jónapot Pistabácsi!

Szeretnék beszélni önnel valamiről. Én itt lovagolok 13 éve, és mindent öntől tanultam meg, amiért nagyon hálás vagyok, de szeretném kipróbálni a versenyzést is. Találtam egy lovardát a közelben, ahol tudnám tartani a pacim, és versenyezhetnék is vele, ami nagyon jól jönne most. Valószínűleg ott fogom folytatni a lovaglást. Köszönöm szépen, hogy eddig segítettek és foglalkoztak velem:) Néha azért még visszajönnék látogatóba, ha nem zavarok.. Azért mondtam ezt el, mert nem szeretnék ebből vitát, félreértést, nyíltam szerettem volna megbeszélni. Köszönöm!


Ha szemtől szembe sunyizás nélkül megbeszéled velük, akkor nem lesz belőle semmi baj! Csak tisztán kell kezelni, mert azon viszont tényleg megsértődnek, ha elsunyizod és utólag szólsz, vagy nem is tudnak róla..

2011. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat latszik hogy ti egyaltalan nem kotodtok a lovardatokhoz.Mar ha egyaltalan jartok lovagolni.Az nem ugy megy hogy csak otthagyjuk a f×szba.(sorry h nincs ekezet).Istenem hogy lehettek ennyire... ahh mindegy.Szoval koszond meg az eddigi munkajukat, es mondd nekik hogy orom volt ott lovagolni.Meg ilyesmik.
2011. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!