Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ez nagyon gáz?

Szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Már 6 éve,hogy lovagolok és még mindig nemtudok nyergelni.Igazából már rég megtudtam volna tanulni,ha enm nyergeték volna fel elöttem a lovat.Az unokatseómékhoz járok lovagolni de mielött odaérnék már felvan nyergelve a lovam,pedig már mondtam neki,h ne tegye mert így soha nemtudom megtanulni.Egyébként jövőhéten megyek lovastáborba és nemtudom,h milesz így veelm,h nemtudok nyergelni, egyébként a többi dolgot már tudom.
2011. júl. 5. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Igazából ha nem béna kifogásokat találnál ki, hanem időben odaérnél uncsitesóhoz, akkor rég megtanultad volna. És igen, nagyon gáz.
2011. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Hát, már illene tudni, de sokan vannak még így vele, hogy nem tudnak...

Ez elég szomorú, a lovasoktatás hibája.


De nyugi, majd táborban megtanulod :) (akár meg is kérheted őket külön h tanítsák meg)

Hova mész egyébként?

2011. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
25%
Én 4 éve lovagolok, és kb. 3 évig nem tudtam nyergelni. Szerintem nem gáz. A táborban nyugodtan kérhetsz segítséget, ott szívesen segítenek, szerintem gyakorolhatod is, és a végére már menni fog.
2011. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mindig odaérek időben, ha fél4-re van megbeszélve én odaérek addigra de már felvan nyergelve a ló.
2011. júl. 5. 10:42
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást,az első választól egy kicsit megilyedtem. :S Amúgy Kabókapusztára megyek.
2011. júl. 5. 10:43
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
És? Komolyan ennyire nem tudsz önállóan gondolkodni? Megbeszéled fél 4re és odamész 3ra.
2011. júl. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

nem vagyok lóbarát, de gondolom ez egy alap dolog lehet a nyergelés.

És igen, nagyon ciki lehet, ez olyan mintha egy vízilabdás nem tudna úszni.

2011. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Úgy emlékszem az egész jó hely, lehet h az alap programban benne van a nyergelés tanulása, de ha külön megkéred őket, biztos segítenek.

Én is szoktam táboroztatni, és aki megkér, annak megmutatom, és örülök h meg akarja tanulni.

Én egyébként azokat a helyeket kedvelem, ahol a lovasnak kell felnyergelnie.

De te örülj h tudsz az unokatesódéknál ingyen lovazni :)

És hidd el, ezt meg megtanulod a táborban :)

2011. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne, ha miután lelovagoltál, felnyergelnéd mégegyszer? Vagy egyszer igazán rájuk szólnál, hogy egyszer a rohadt életben hagyják már, hogy te csináld meg? Nem hiszem, hogy az a plusz 10 perc nem fér bele az idejükbe.. Legyél kicsit határozottabb! Máshol kötelező, nehogymár a rokonokat ne tudd megkérni..
2011. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
milenne, ha odaérsz, már felvan nyergelve, megkéred, hogy te mondtad ne tegye fel, leveteted és párszor megcsinálod.
2011. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!