Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ez nagyon gáz?

Szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Már 6 éve,hogy lovagolok és még mindig nemtudok nyergelni.Igazából már rég megtudtam volna tanulni,ha enm nyergeték volna fel elöttem a lovat.Az unokatseómékhoz járok lovagolni de mielött odaérnék már felvan nyergelve a lovam,pedig már mondtam neki,h ne tegye mert így soha nemtudom megtanulni.Egyébként jövőhéten megyek lovastáborba és nemtudom,h milesz így veelm,h nemtudok nyergelni, egyébként a többi dolgot már tudom.
2011. júl. 5. 10:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert ha pl. 8 akkor nem nagyon kell tudnod 2 nap alatt megtanulnod nyergelni. De én (felnőtt fejjel) már 3. alkalom után önnálóan nyergeltem.
2011. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
nem gáz én sem tudtam jó ideig nyergelni és néha nekem is kell segítség. majd megtanulod a táborba :)
2011. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amíg nem volt saját lovam, addig én is lovardába jártam. Reggel 9től volt 2 órás lovaglás és délután 2től volt 2 órás. Reggel fél8kor nyitották a kaput, én akkor már ott toporogtam a barátnőmmel. Délután 1 órakor már szintén ott voltunk, kivezettük a lovakat, azokat amelyik lovakkal mi mentünk épp, azokat lepucoltuk felnyergeltünk, felkantároztunk, az oktató csak ellenőrizte. Úgyhogy meg lehet oldani.


Egyébként én azt gondolom, hogy ha az oktatás fél4kor kezdődött nálatok, akkor az azt jelenti, hogy fél4kor LOVON ülsz. Tehát előtte kell a lovat felnyergelni, lepucolni.:)

2011. júl. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hülyeség hogy azt mondják sokan hogy gáz egyáltalán nem gáz ez egy nagy hülyeség, voltam én is olyan helyen lovagolni ahol nem tanitják meg a gyerekeknek én mindig probálok segiteni és ha az edzők nem mondják el a gyerekeknek akkor segitek és elmondom nekik, figyu szerintem nem kell agódnod végülis ha belegondolunk senki sem magától tanult meg fernyelgelni, hidd el megtanulod pillanatok allatt a lovas táborokba sokat lehet tanulni , és ne félj kérdezősködni, azért vannak az oktatók hogy megtanitsák :)

Remélem menni fog sok szerencsét, bár mi baj van segitünnk nyugodtan itt is kérdezhetsz dolgokat .... :D

2011. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én addig fel sem ülhettem a lóra míg meg nem tanultam nyergelni :) harmadjára már jól ment a nyergelés. Mond meg nekik szeretnéd megtanulni a nyergelést és ne nyergeljék fel neked, majd te megpróbálod. Az a baj, hogy sok lovassuliban csak annyi a dolga a lovasnak, hogy lovagoljon és sem nyergelnie, sem lovat pucolnia nem kell. Én is ismertem olyan lányt akinek már rajtengedélye is volt, évekig lovagolt, de nyergelni sem tudott...
2011. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!