Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek jó? (többi lent)

Szerintetek jó? (többi lent)

Figyelt kérdés
[link] jó ez a nyereg?? megéri??
2011. júl. 7. 13:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én adtam a nagylovas.hu-s linket.

Ott kezdődik, hogy nézd meg a teherbírását...

Nem tudom, mennyit szánsz egy nyeregre, meg mire kell, de nem hiszem, hogy ez hosszútávon jó lesz. Amúgy én amikor nyerget veszek, úgy veszem, hogy megnézem hogy a lónak mi a jó, utána, hogy nekem mi a jó és úgy választok, aztán mondjuk van 15 db ilyen(csak mondtam valamit), utána meg megnézem az árát, hogy melyik éri meg.

2011. júl. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A második nyereg tényleg elég gagyesz. Azt tényleg inkább lovasiskoláknak tudom elképzelni, hogy ovis meg kisiskolás csoportokat ellovagoltatgatnak vele, mivel csak 55 kg-ig bír. Megveheted, de úgy vedd, hogy nem nőhetsz/hízhatsz tovább, tehát ha még gyerek vagy, akkor vegyél normálisat, mert ezt "ki fogod nőni", ha pedig kistermetű vagy, és tudod, hogy ennyi maradsz, akár 20/30 évesen is, akkor talán érdemes, de tényleg nem bíztató, hogy favázas..
2011. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Csak hobbira használnám.küldenétek linket normális nyeregröl ami nem nagyon drága és nem szar.ja és hova van írva a teherbírása??
2011. júl. 8. 11:48
 14/18 anonim ***** válasza:
Alulra a termékleírásban:)
2011. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Inkább adj többet egy igazi bőr nyeregért, minthogy ezek a ...-ok néhány hónap után kipurcanjanak!

Nekünk is 3 eredeti bőr nyergünk van, és ezek vannak már több mint 10 évesek de nem látszik meg rajtuk(persze kengyelszíjat és hevedert kell bennük cserélni időközönként)

Szóval elismerem h borsos áruk van de ha kiszámolod akkor rá fogsz jönni h sokat megtakarítasz egy strapabíró darabbal!:)

2011. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez már jobb.:)

Utolsó vok!

2011. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
És hallottál már a használt nyergekről? Ugyanolyan jók tudnak lenni.
2011. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én azt mondom h a használt néha jobb mint az új.már be van lovagolva ,olcsóbb mégis jó minőségű csak annyi a külömbség h nincs új szaga:)
2011. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!