Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A fiúk (tobbségének) mi baja...

A fiúk (tobbségének) mi baja a lovakkal?

Figyelt kérdés
Múltkor hallottam, hogy valaki le büdösözte a lovakat. De nem értem, ha a lányok (akik többsége kényesebb) miért bírják a lovakat, és a fiúk (akik többsége HŰDEKEMÉNYVAGYOKMAJDÉNMEGMUTATOM...), nem bírják őket, mert büdösek. Ti is az mellett vagytok, hogy félnek tőlük?:)
2011. júl. 14. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ja, szerintem félnek. =) Mert egy mázsás állatot nem tudnak "az erejükkel" irányítani. =P De amúgy westernben elég sok a férfi lovas, ezért valószínűbbnek tartom, hogy csak az angolos irányzat "szűknadrágos imidzse" riasztja el őket. Meg aztán, a ló nem olyan, mint a kocsi, a lovon mozogni is kell, az meg fárasztó.


Egyébként pedig fogalmam sincs. =D

2011. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem is büdösek! Meg egész biztosan csak irigykednek, de tény, hogy a nők sokkal jobban értenek a lovak "nyelvén".
2011. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, lovasíjász is elég sok van, aki férfi.
2011. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én ismerősi körben csináltam egy kis közvélemény kutatást erről régebben,és a legtöbb férfi azért is nem akar megtanulni lovagolni,még ha a lovakkal szimpatizál is:mert félti az életét.A legtöbb férfinek ez volt az indoka.De hogy az illatukat miért büdösözik le,azt már az agyukban kell keresni:)))
2011. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
33%
szeritnem nem nekem van bajom a lovakkal hanem a lányok nyáladzanak értük és ezt csupán nem értem...de amugy nemis izgat
2011. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

ma 14:05

Hehe ott a pont, én is ezt írtam a legelső hozzászólásban, csöpögnek értük, de mind..

2011. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 2 lovam is van és és egyáltalán nem félek tőlük. Attól hogy még neked ilyen ismerőseid vannak nem kell belőlük kiindúlni -.-"
2011. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem viselik el a tanya szagot :D vagy nem találják elég férfiasnak.

Am ha megnézed a legtöbb versenyszámban a férfi lovasok vannak többségben. (kivétel voltizs :D)

De a lovardában én is csak csaj lovasokat láttam egy srác kivételével. :D

2011. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"a legtöbb versenyszámban a férfi lovasok vannak többségben"

Hát ezt nem tudom, miből gondolod, voltál már versenyen? =P Még a militaryben is több nő versenyez, mint férfi, pedig az az egyik legveszélyesebb és legnehezebb az összes közül. Wescoversenyeken is a nők vannak többségben. A rodeót kivéve, de ez csak Amerikában igazán népszerű. =)

2011. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez onnan indul, hogy kisebb korban azt látják a lányoktól, hogy tényleg odavannak a lovakért, és lehet, hogy ez lányos dologként rögzül bennük :P mert akkor még általában a lányok is a rózsaszín cukiságot látják benne, nem a sportot, az életérzést :D

az, hogy büdös csak kifogás

2011. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!