Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meg tudnád fogalmazni, hogy...

Meg tudnád fogalmazni, hogy miért szeretsz lovagolni/lovakkal lenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
szeretem őket,jobban mint soknéhány embert,lovaglásnál meg szeretem összhangba lenni vele,összedolgozni
2011. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
mert ez az életem. mert nem érzem teljesnek magam, ha nem lovagolhatok. mert semmi más nem ad ilyen érzést, mint a lovaglás. mert szeretem versenyeken az adrenalint. mert nincs a lovak által nyújtott szeretethez hasonló. mert... egyszerűen mert szükségem van rájuk.
2011. szept. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Azthiszem az elöttem lévő mindent elmondott. :)
2011. szept. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amiért más a barátaival szeret lenni... Nem lehet elmondani, hogy milyen, amíg nem érzed, hogy milyet, amikor egy lóval kapcsolatot alakítassz ki... Én még nem is annyira a lovaglást imádom, bár azt is, hanem hogy törődhetek vele... Sokszor olyan, mintha a gyerekem lenne, akinek szépen meg kell fésüljem a haját, vagy megfürdetnem... Egyszerűen imádom csinosítgatni, szeretem mikor szép, tiszta, meg úgy babrálni csak körülötte... Még a sz*rt is szivesen szedem alóla, ha közben láthatom azt a gyönyörű kis fejét. Érezni kell, nem lehet így elmoindani... 15L
2011. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy elég megfogalmazhatatlan dolog... (: Valami természetfölötti szál fűz hozzájuk.
2011. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én igazából nem tudom megfogalmazni :) az is, amit előttem írtak, meg hogy elfeledtetik a hétköznap gondjait. mikor lovagolsz, csak magadra és a lóra koncentrálsz, semmi másra :) de ezt érezni kell, nem igazán lehet leírni :)
2011. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a ló Isten legbüszkébb,leggyönyörűbb teremtménye,intelligens,csodálatos állatok...És sokszor igazabbak,mint bármely emberi,,barát".A lovaglás pedig úgyszintén maga a csoda-ezt a pompás jószágot,,megszelídíteni",vele baráti,őszinte szeretettel teli kapcsolatot kialakítani...S ne feledjük,ló hátán van a földi Mennyország!:)A lovaglásról pedig csak annyit:egész egyszerűen gyönyörű érzés,amint ez a nemes,büszke,szabad állat saját akaratából abban az érzésben részesít minket,amit csak ő tud átélni-szárnyak nélkül képes repülni!!
2011. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem tudom megfogalmazni, mert amit érzek, nem lehet szavakkal kifejezni, elmondani. És ezzel mindent elmondtam. :)
2011. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!