Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Filmes lovak tényleg előre be...

Filmes lovak tényleg előre be vannak idomítva?

Figyelt kérdés

Azt is hallottam,hogy nagyon kemény a szájuk,ez igaz? Mert ahogy látom a lovas filmekben, szinte mást se csinálnak,mint szinte röhejes pózban ülnek a lovon meg a szájukat rángatják.Láttam nemrég egy lovas filmet (Lovas a sötétben),de az baromi szánalmas volt :S Egy kilóméterről látszott,hogy a fele szereplő kb.még soha nem ült lovon előtte.Meg a főszereplő kislány.Még lovagolni se tud,de egy hét múlva már megnyeri a díjufrató világbajnokságot...

Szerintetek?


2011. júl. 23. 20:52
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsesz díjugrató akart lenni!
2011. júl. 23. 20:54
 2/10 anonim válasza:
100%
persze h bevannak tanitva.. másképp h lehetnének filme!!
2011. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy be vannak, ha nem lennének ez a sok kezdő béna amatőr nem maradna sokáig lovon...:D
2011. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szóval akkor csak megy,a bénák meg csak ülnek rajta,nem csinálnak semmit? :D

Én amúgy imádom a lovakat,ezért sajnálom őket.Egy filmben meg szintén UGRATOTT a pasas,meg közbe hevesen a ló szájába kapaszkodott.Nem röhej ez?? Ő aztán tud lovagolni...

2011. júl. 23. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy azért vannak betanítva, hogy az emberek rajtamaradjanak, de szerintem mikor modnjuk egy háborús lövöldözős nagyon zajos filmben alkalmaznak lovakat, akkor jó, hogy be vannak tanítva, különben nagyon félnének, és az egy dolog, hogy jajj megugrik, de én azért sajnálnám, ha csak úgy beraknák őket a jelenet közepébe, szerintem meg is őrülnének..:S Amúgy meg szerintem egy JÓ lovas filmben adnak arra, hogy lovasok legyenek benne, ne lovagolni nem tudó színészek..
2011. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
igen előrw bwvannak idomítva de van egy film a Fekete paripa ott pl. A forgatás helyszínéén kerestek lovakat és ott kellet őket betanítani kevés idő alatt. De ott legalább a csaj tudott lovagolni.
2011. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
Inkább te vagy a hülye, hogy egyáltalán eszedbe jutott a kérdés... Persze, hogy be vannak. Először gondolkodj, utána kérdezz ilyen marhaságot...
2011. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó,hogy te mekkora egy barom vagy...istenem...szánalom :S
2011. dec. 31. 19:39
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Nyugodtan pontozz le, nem szoktam figyelgetni :) De ez akkor is hülye kérdés volt.
2012. jan. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, akinek szerepelnek lovai filmekben, ő úgy idomította a lovakat, hogy jelre csinálnak mindent. Ha valaki ráül, és fent bír maradni rajta, akkor a kamera mellől mutogatva a lónak bármit megcsinál, megy, megáll, ül, fekszik, ágaskodik.
2012. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!