Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki a jobb lovas? (videó)

1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
az első videónál a lány nem ült stabilan és bizonytalan volt a segítségadás valamint az ökleit nem állította fel. a második videónál ugyan ez csak még lötyögött a szár...
2011. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
de amugy meg az a ló alap tempója a másodiknál , és ha kivan kötve a feje azért lögyög a szár de ha megnézzed a többi videóit akk nem lötyög gondolom érzékeny tipus a ló , de nem tudom
2011. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
én lovagolom a második lovat és igen a szár az rossz volt , de neki ez a tempója ha csizmázom vagy pálcázom azonnal kirúg ... aznap is vágtában kirúgott én könnyitett vágtáztam igy hát a nyakára estem aztán megint kirugott igy hát leestem nem is lett volna baj ha nem rug a lábamba :S amugy nem engem nem érdekel h ki a jobb Vili nem tudom miért raktad fel ,de már mind 1 mostmár , köszönöm a válaszokat és a segitségeket mindenkinek aki irt hozzá :) amugy igen pista nagyon szép és még az a lány aki pistát lovagolja az is felült arra a lóra amelyiket én lovagolom és azal kezdte h felágaskodott szóval nem tudomén mit tehetnék ha az a lány se tudta megnevelni :/
2011. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Egy szinten vagytok, nem tökéletes a lovaglásotok, de gyakorolni kell, meg más, hogy 2 különböző lóról beszélünk. :)
2011. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
A második. Az első lovasnak nem túlzottan megy a munka vágta.
2011. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

egy oktatótól tanultok?

mert a keze mindkettőtöknek...hát.

másodiknál nagy hiba, hogy nem fogja a szárat, csak lazán lóg végig.

2011. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
senki nem tökéletes és csak szeptember óta járunk oda és még van mit tanulnunk , azért köszönöm azoknak akik szépen közölték velünk a hibáinkat :)
2011. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Igen és eddig Gréti is pónit lovagolt, nehéz hozzászokni a nagy lovakhoz, és köszi, hogy nem írtatok lenéző hozzászólásokat és csak normálisan leírtátok a hibákat, köszi :)
2011. júl. 25. 20:16
 19/34 anonim ***** válasza:

bocsánat, még egy olyan megjegyzés, h olyan videót, ahol az oktató nem tudja futószárazni a lovat, és nagyon összeveszik vele, nem biztos h feltennék a youtubra, mint legjobblovastábor.

Tényleg nem bántásból, csak nem egy jó reklám. Ahhoz képest h nem olyan rég kezdtétek, nem rossz :) csak van még mit kijavítani :)

2011. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
az előtt mielőtt készült a videó a póni kifordult a kicsi lovasok alatt és szórakozott állandóan igy hát az oktató leszállitotta lovasokat és arréb ment h futószárazza és megint kifordult :/
2011. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!