Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki mennyi lovaglási idő után...

Ki mennyi lovaglási idő után ment terepre?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
én 3 év után
2011. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rendszeressségtől függ de minimum több hónap akár év is, a lovaktól is függ mennyire nyugodtak, mert ha eléggé akkor akár egész kezdőt is kivisznek..de azért nem árt a rutin
2011. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én kb. 4-5 hónap után már voltam terepen, de azt is hozzá kell tenni, hogy én rendes magyar lovaglást tanulok, amit egyébként ebben az országban kellene tanulni, nem azt a kifacsart angol lovaglást amiben még a lovat sem tudod kimozoggni.. az én részemről az nem is lovaglás. Bocsánat a kis kitérőért.
2011. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
előző vagyok: [link]
2011. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 év után mentem először kisérettel. még 3 év telt el és egyedül is elmehetek.
2011. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:32

Pontosan milyen az a Magyar lovaglás? Nagyon kiváncsi vagyok megtudnád íni privátban?

A kérdésre válaszolva: kb 1 hó ;)

2011. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én több év, mert kicsinek kezdtem, és olyan volt a lóállomány...

Jártam olyan helyen is, h rögtön terepre mennek, de én ezeket nem támogatom.

2011. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi vagyok hogy pontosan milyen az a magyar lovalás?
2011. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban voltam párszor futószáron, utána terepre mentem páér alkalommal. Kimaradt sok-sok év, újra kedvet kaptam a lovagláshoz, olyan helyet találtam a Börzsönyben, ahol csak tereplovaglás volt. Életem legszebb időszaka volt, pedig nem voltam profi lovas, de olyan élményt adott a hegyen-völgyön-patakokon át lovaglás kemény vágtákkal fűszerezve, amit addig semmi sohasem, és sajnos azóta sem. Nem sok dolog van az életemben, amire jó érzéssel emlékszem vissza, de az az volt. Köszönöm a sorsnak, és magamnak hogy megtaláltam ezt a lehetőséget. Megjegyzem, soha nem akaratam profi lovas lenni, nekem ez szórakozás volt és nagyon élveztem a pillanatokat, órákat. Maga volt a csoda.
2011. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!