Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Út szélén (nem úton) a forgalm...

Út szélén (nem úton) a forgalmat nem akadályozva bármikor lovagolhatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Fluoreszkáló mellényben.

2011. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos,megijed valameik járműtől,vagy megmaradsz rajta , vagy űldözöd a lovadat hogy megtudjad fogni,plussz,balesetveszélyes.Inkább nézél magadnak nyugisabb helyet, szerintem a rendőröksem néznék ,vagy tűrnék szónélkűl.
2011. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
földesutat szokásom használni,a ló forgalombiztos,de van,hogy nem juthatok el földesúton a célhoz vagy rohadt nagy kerülő
2011. aug. 7. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik ismerősöm néha a városba szokott, jó mondjuk kisváros, meg nem olyan forgalmas részeken szokott menni.
2011. aug. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
barátnöm barátnöje ebbe halt meg.ö ovatos volt.denemtudni h a lo bokrosodott e meg.mind a ketten meghaltak..egy auto elütötte öket.mindenki a lovat okolja.állitolag pedig kezesbárányvolt.
2011. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem.
2011. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha betartod a KRESZ-t akkor lovagolhatsz, elvileg kell mellény, de én sose viszem magammal, mert meleg, másrészt meg sose tudom, hogy épp merre lesz kedvem menni, de még sose szólt érte a rendőr.

Szerintem a kérdező el tudja dönteni mikor érzi magát biztonságban a lóval forgalomban. Van hogy az én lovam is tök nyugodtan elmegy, de ha idegesebb, akkor leszállok és vezetem az adott szakaszon. Szóval ez lófüggő, na meg lovas is. Aki nyugodt és magabiztos marad, annak a lova is, sajnos vannak bunkó kamionosok, meg jó pár autós, aki képes hátulról rádudál a lovasra, vagy lassítás nélkül előzni, esetleg jó kis ívben előzni.

2011. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 x) ***** válasza:
Hát szerintem ha bízol a lóban és elég tapasztalt vagy akkor nyugodtan lovagolhatsz forgalomban... csak figyeld a táblákat mert nálunk is sok helyen ki van rakva hogy tilos lóval közlekedni. És a mellény illetve védőfelszerelés nem árt, ha van :)
2011. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akárhányszor mentünk eddig kocsival,sose láttam táblát,ami tiltotta volna a lovas haladását
2011. aug. 8. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!