Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik fajta ügetés a kedvence...

Melyik fajta ügetés a kedvencetek? És melyik a legrosszabb szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez mindig változik.

Volt amikor utáltam a tanügetést, volt amikor az volt a kedvencem.

Amúgy tanügetést jobb szeretem kengyel nélkül. (és a vágtát is)

2011. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik tetcik:PDe ha választani kéne szerintem a könnyű ügetést választanám,az olyan muris...Meg az is jó mikor el nyújtja a lépéseit,az nagyon bejőn...
2011. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem tök tetszik, mikor folyamatosan állni kell, az tök jó, de amúgy szőrén a tanügetés tényleg jobb
2011. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyújtott ügetés tanügetésben. Na azt rühellem.
2011. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én igazából még nyújtott ügetésben nem lovagoltam, de én a könnyű ügetéssel jóbarát vagyok! :D a tanügetéssel már nem annyira, a könnyített ülés az még elmegy xd
2011. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A lovaglásban nincs kedvenc vagy utálatos ügetés!Hobbilovaglás könnyű ügetés, díjlovaglás ügető szakaszai többnyire folyamatos tanügetés,a díjugratás melegítése is künnyű ügetés. Minezeken kívűl minden járómód váltást tanügetésből(nyeregben maradással) indítunk!
2011. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!