Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit vegyek lóvássárlás előtt?

Mit vegyek lóvássárlás előtt?

Figyelt kérdés
A nyereg méretre kell tudom,de van olyan is amit lóvásárlás előtt be lehet szerezni.
2011. aug. 8. 20:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
40%

Istállót elöször is, majd nagyon sok répát és szénát

ezutan uj patkokat lovaskocsit és ha utána még futja ebédre akkor joétvágyat kivánok neked!

2011. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kötőfék, futószár, akár kantár is

pucolók, futószárazóostor, nyerealátétek, vezetőszár


kb ennyi

2011. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én anno kértem pár katalogós lovas boltokban, és azt végiglapozva eldöntöttem, hogy mire lesz szükség, és hogy azo sürgősek-e vagy ráérnek
2011. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Folytatom......Ínvédők, kamásli, ostor, lótakaró, és egy jó hely! :)
2011. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kengyeleket is megtudod venni előtte.
2011. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sörény fény, rovarirtó szerek, fülvédő esetleg, lósampon, vezető szár (bár azt biztos találsz ott is),kantárt sztem ink. ne vegyél.
2011. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kikötőszár, zabla, patazsír
2011. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az etetővödröt el ne felejtsd :D
2011. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat
2011. aug. 9. 06:05
 10/11 Noya_ válasza:

Szerintem először is a lovat... :D Legyen neki egy biztos, tágas karámja, egy istálló a feje fölött.... A Nyerget utána vedd meg, a kantárt szintén( kitudja mekkora méretű lovat veszel. ) ....


Szerintem ilyet, hogy sörényfény, tök fölösleges, a rovarirtó szerek meg nem használnak ( tapasztalat alapján.. ) fülvédő, ín-bokavédők ráérnek szerintem... anélkül is lehet lovagolni...


szerintem vegyél a lónak kaját, kötőféket-vezetőszárat, ápolószereket, esetleg ha sok pénzed van:D akkor nyeregalátéte/ket ... marvédőt, és nagyjából ennyi.... ezekkel el van 1-2 napig amíg nem választod ki az ő méreteihez illeszkedő kantárt és nyerget....


A sörényfény meg ráér.. XDXD

2011. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!