Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak bújós lovak? Vagy...

Vannak bújós lovak? Vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy ló, akihez ha odamegyek hozzá mindig minél közelebb akar lenni hozzám. Például amikor én vele szemben állok akkor a fejét a vállamra teszi. (amit nem mindig bírok el :)) Vagy oda tartja a fejét. Vagy amikor a homlokára teszem a kezem és nem simogatom, akkor fel-le mozgatja a fejét :)
2011. aug. 8. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
smárolni akar.
2011. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja igen! Unatkozó tinik kíméljenek! ;)
2011. aug. 8. 22:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet bújós, hiszen egy egyéniség : D nagyon szimpatikus lehetsz neki ;)
2011. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De aranyos:) Szerintem örülj neki:) Nem mindenkivel csinálja ezt ő sem;)
2011. aug. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lovam is bújos főleg ha jutifaliról van szó (akkor még puszit is ad az arcomra :D)
2011. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet bújós, ez egy nagyon jó tulajdonság, vágyik a társaságodra, a szeretetedre, ragaszkodik hozzád, ez nagyon jó. :)
2011. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az én pacim is bújós (:

múltkor álltam a karámban, vele háttal és egyszer csak azt éreztem, hogy beleszuszog a hajamba meg a vállamat böködi, aztán megfordultam és nyomta oda a fejét, hogy simogassam meg (:

nemrég kifejezetten bújós volt, mert belenyúlt a kaszába: a lovász kaszálta a füvet a lovaknak, és a kancám annyira mohó volt, hogy a villanypásztor alatt kinyúlt érte és pont a kaszába :/ persze ömlött a vér, kijött a doki és összevarrta (az alsó ajka széthasadt) szerencsére ma már meg se látszik. na, azokban a napokban kifejezetten bújós volt

2011. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak szeretetéhes pacik:)
2011. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

Jaaaaj szegényem!!! :( Már rendben van?


Én is imádom amikor odajönnek és a nyakamba szuszognak :) De amikor prüszkölnek...

2011. aug. 9. 22:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen ragaszkodik hozzád ha meg a válladra hajtaja a fejét,azt jelenti hogy bízik benned a barátjának tekint.Értékeld a barátságotokat!
2011. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!