Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy lóápoló dobozba milyen...

Egy lóápoló dobozba milyen ápolószerek kellenek, és eszközök?

Figyelt kérdés

Ezek vannak jelenleg:

[link]

[link]

[link]

Kell ennél több ?


2011. aug. 8. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vakaró, szőrkefe(puha-, keménysörtéjű), patakaparó, szivacs, sörényfésű, patakrém, olló(amivel megigazítod a sörényét, farkát)... nekem most ennyi jut az eszembe...
2011. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én még beszereznék egy puhább kefét (mivel ha gyökérkeféd van, az nyilván durva szálú). illetve sörényfésű, meg egy körkörös gumivakaró is jól jöhet. na meg 1-2 szivacs sem árt, és ha már lómosásnál tartunk, akkor egy vízlehúzó is elkél. pataolajat/zsírt, és lósampont is vehetsz.
2011. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
puhakefe,ami finom szőrből van nekem van még benne egy rongy meg egy fém vakaró és egy szivacs... de én abban tartom a patazsírt is meg a nyeregszappant ^^
2011. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
puha rongy vagy szivacs az orr és szem és külön a popsi tisztitáshoz.
2011. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Linkelnétek nekem KLP-ről hogy mit vegyek meg esetleg ?
2011. aug. 9. 00:39
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy decathlonos szettem van, ilyen: [link] (csak épp a színe más.)

Úgy kaptam ajándékba, van benne egy puhább szőrkefe, egy erősebb kefe, egy gumivakaró, szivacs, patakaparó, sörény, - és farokkefe, fésű, pataecset ilyen kis tokkal. Ill. vettem még külön egy gyökérkefét, bár azt nem nagyon használom, meg vagyok elégedve ezzel a szettel. Csak én átpakoltam az egészet a dobozomba.:)

2011. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Patazsír a pataápoláshoz, ahoz külön patakefe. És ha van kedved és időd vegyél lóhajgumit és befonhatod a sörényét. De a farkát nem ajánlom mert avval üldözi el a legyeket.

Fent már leírtam amiket én is leakartam írni.

2011. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ami nincs a dobozodban a gyökérkefe,a sörényfésű, ezek kellenek ha nincs saját lovad(+ amid van a dobozban)

de ha van,/de akkor ezt a kérdést nem tetted volna fel/ akkor kell bele 2 szivacs,tiszta pamut rongy,egyéb kifésülő szerek,lósampon.

2011. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
előttem 2vel,az nem lóhajgumi,hanem sörénygumi xDXD -.-
2011. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Véleményem szerint mindenképpen szükséged lehet:

-erősebb, durvább kefére (a makacs piszok, megszáradt sár miatt)

-puhább kefe (por, enyhébb "szennyeződések")

-patakaparó

-patazsír és ecset

-tajtékvonó (fürdetés után)

-sörényfésű

-szivacs (fürdetéshez, vagy a pata lemosásához...)

-fényesítőkesztyű, vagy rongy ( a csutakolás utolsó lépéseként szép fényt ad a szőrnek)


L

2011. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!