Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről? (videó)

Mi a véleményetek erről? (videó)

2011. aug. 11. 13:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a gazdáját...:(

Ló és gazdája között kapcsolat mélységét sokszor csak azok érthetik meg, akik voltak/vannak olyan szerencsések hogy megadatik nekik átélni.

Arról nem is beszélve hogy milyen nagy fájdalom elveszíteni azt...örökre...


Ha az én lovammal történt volna, talán habozás nélkül leszúrtam volna az illetőt.

Remélem hogy a lány megtanul majd újra szeretni egy másik lovat. Bár nem lesz ugyan az, és nem töltheti ki a másik maga után hagyott űrt.:(

2011. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez annyira nem fair! Mi az, h 5000 ft, legalább a ló árát ki kéne perkálni, + büntetés! Ráadásul ezeket az elmebetegeket hagyják szabadon rohangászni az országba, pedig mindenki tudhatná, h egy állat kegyetlen legyilkolásától már nincs messze az emberölés sem.
2011. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ajsa ***** válasza:
55%
ha az én lovammal tenné ezt meg akkor megöletném. Én nem tudnám megtenni de simán kinyiratnám... A lovammal 6 éve vagyunk együtt amikor apáék meghaltak akkor is ő volt mellettem... hála az égnek nekem itthon van a ló nem bértartásban.
2011. aug. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2011. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm, hogy megosztottad velünk ez az oldalt
2011. aug. 16. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!