Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi lovagló nadrágotok van?

Mennyi lovagló nadrágotok van?

Figyelt kérdés

Nekem van vagy 15 lovagló nacim, és azt hiszem már megrögzült lovagló nadrág gyűjtővé váltam. Szerintetek mennyi az ideális lovagló nadrág szám? Bocsi tudom, hogy hülye kérdés, de számomra fontos!

Ne írjatok baromságokat!:)


2011. aug. 12. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Aktív lovasként - értsd: egész nap lovak között voltam, napi 4-5 lovat lovagoltam, emellett lovagoltattam, istállómunkát végeztem, versenyeztem, stb. - úgy 10 körüli volt a lovaglónadrágjaim száma, de gyakorlatilag éjjel-nappal ezeket hordtam. Most nem lovazok ilyen sokat, mert két pici gyerekem van, de a nacijaim persze megvannak, csak kevesebbet hordom őket.
2011. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen hogy sok lovas nacit használok, és gratulálok a gyerekekhez ;)
2011. aug. 12. 16:05
 3/14 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy megkérdezem, de nincs ilyen nadrágod véletlenül?

[link]

mármint eladó, vagy cserélhető :S :D

2011. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát van 2 kockás nacim, de sajna egyik sem ilyen :S
2011. aug. 12. 16:16
 5/14 anonim ***** válasza:

Aaa, társamra találtam *_* Én is lovaglónadrág-megszállott vagyok, igaz, nekem csak 7 van, de iiiimádom őket. Most is olyan szívesen vennék ='( De már nem merek, mert anyumék kikészülnek xD


1. Fehér

2. Fekete bőrtérdfoltos

3. Világoskék-sötétkék

4. Világos rózsaszín-pink

5. Sötétszürke

6. Fekete-lila

7. Világos barna


Ők vannak *.*

A fehér pont most ment a mosóba, a rózsaszínt nem használom már egy ideje, mert abban ültem utoljára szőrén a lovamon, akit aztán... elvett tőlem a sors, és még rajta van a szőre ='( Betettem egy zacskóba a szekrény aljára, és néha előveszem megszagolni :(

2011. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom a pacidat, de én azt javaslom, hogy a szőrét, amit elraktál tartsd meg, de a nadrágot használd, mert te is tudod jól, hogy a lovacskát már nem tudod visszakapni, de az emléke benned él tovább :)
2011. aug. 12. 16:53
 7/14 anonim ***** válasza:

Ilyen apró szőrök vannak a gatyán, amiket nem igazán lehet levenni, de nem is szeretném, mert még benne van az illata, tudom, hogy az Ő szőréhez ért utoljára, ott van még egy kicsit Ő is. Nem lenne szívem kimosni... :)


De hagyjuk, most nem ez a téma.

Neked milyen gatyáid vannak?

2011. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nekem van:

-1 sima fehér

-1 fehér-szürke

-1 kék kockás

-1 szürke kockás

-1 lila pöttyös

-1 sima lila

-1 krém színű

-1 kék

-1 fekete

-1 szürke-lila

-1 rózsaszín-kék

-1 barna

-1 barackos-világos barnás

-1 halvány sárga

-1 rózsaszín-szürke

Hát ennyi :D

-

2011. aug. 12. 17:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2 van. Van egy ünneplős fehér és egy sötétzöld mindennapi. Igaz nem lovagolok túl gyakran heti 2-3 alkalommal, szóval van hogy a naci kihúzza a heti 1 mosással. Már 8 éve használom, nincs kibolyhosodva, nincs megkopva (ezért szeretem a KÁRÓ cuccokat).
2011. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem is volt egy Káró nacim, és nagyon szerettem, csak sajna kinőttem :S
2011. aug. 12. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!