Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasbemutatózni Sodrottal?

Lovasbemutatózni Sodrottal?

Figyelt kérdés
Sodrottal lehet lovasbemutatózni? pl. ilyen trükköket, hogy térdelés, meghajlás, szőrén kötőfékkel lovaglás stb.
2011. aug. 13. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
bemutatozni olyan lovat érdemes vinni aminek mutatos a mozgása (nem lapos) az hogy szörén meg hogy milyen trükk ez a természetétöl is függ .általába az andaluzok jok ezekre a feladatokra.
2011. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem. amúgy 16 éves lány vagyok. És sajnos Andalúzra nincs keretünk..
2011. aug. 13. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
van még az andaluzon kivül még sok más csak általába bemutatora ezt illetve a frizeket szokták favorizálni.
2011. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó-jó ne gondoljatok ilyen világhírű bemutatóra :D csak ismerősöknek,rokonoknak, lovardai napokon, vagy a városi napon (jó mondjuk ez elég nagy álom, mármint a városi)..
2011. aug. 13. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
olyanra bármilyen nyugodt lo alkalmas.
2011. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 x) ***** válasza:
Persze nyugodtan. Szerintem bármelyik lovat ki lehet úgy csinosítani hogy lehessen vele bemutatózni. Az számít mit tud nem a fajtája :) legalább is az igazi lovasokat az érdekli.
2011. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Remek bemutatókat csináltunk már sodrottal. :-) Elsőrangú csikósló, alkalmas lovasíjászatra, még ugrani is lehet vele, mi ugrottunk tüzet, ilyesmit is sodrott pacival. Jó fejű, nyugodt, általában szépek is, mert kellemes, telt alkatú lovacskák, hidegvérűre emlékeztető dús sörénnyel és farokkal. Hajrá, tökéletes választás a sodrott. :-)
2011. aug. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is alkalmas, ha szép küllemű, mert vannak ilyen kicsit aránytalanul nagy fejű sodrik, viszont egy nyakas-faras kisfejú jólösszerakott lovacska igen csak mutatós, és ugyanúgy lehet nekik trükköket tanítani.
2011. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!