Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány kiloig bir el egy poni?

Hány kiloig bir el egy poni?

Figyelt kérdés

Van egy ponim kb.akkora amekkora a képen láthato(googléról szedtem)csak jobb husban van.nemlovagoltak rajta régi gazdái.de a 9éves tesomat eltüri a hátán.én 6éve lovagolok de nemnagyon akar alattam menni . 55kilo vagyok kb :/ hány kiloig bir el egy embert a poni ?:S gond h ráakarok ülni ? :S ügetésnél nehézkessen megy alattam :S


[link]


2011. aug. 15. 21:02
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


nem welsh poni.

2011. aug. 15. 21:03
 2/9 anonim ***** válasza:
55 kgot el kéne hogy bírjon. Nekem wels pónijaim vannak, rendszeresen lovagolnak rajta gyerekek, 10 éves korig, kb 50-60 kgot elbir. Nem tudom, de lehet szokatlan neki...
2011. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
msnre felvehetlek?:)
2011. aug. 15. 21:13
 4/9 A kérdező kommentje:
amugy köszi a választ.január ota van nálam lovasok azt állitják h 10éves(fiu).makacs és ágaskodás az uj szokása.pálca nemérdekli ha ráülök meg más se.ostorral volt hajlando velem 2x ügetni.mit tegyek h tudjak rajta lovagolni rendessen?:/ tanácsokat tudnál/tudnátok adni?:D
2011. aug. 15. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 55 kg-mal még simán ráülhetsz:)
2011. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Msn-en, facebookon irhatsz
2011. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

50-55 kilóval még el kéne, hogy cipeljen. A "nehézkes" ügetés biztosan nem csak a lustasága szüleménye?


Amúgy meg minden rendben van a lábaival? Mert ha nem, ez is gátolhatja, nehezítheti a munkát.

2011. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg milyen fajta? Mert olyan képről a shetlandinak is lehet welsh alakja x)
2011. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van welshem, 140 kgot is vitt már.
2016. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!