Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy kell sarkantyúval lovagol...

Hogy kell sarkantyúval lovagolni? Mitől függ a sarkantyú mérete, állása (ferde, egyenes) Milyen sarkantyú típusok vannak, mikor milyet kell használni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sose lovagoltam még sarkantyúval de holnap fogok. Nem tudom hogy hogyan kell. Jó nyilván finomabb segítségeket kell adni de ugyan úgy határozottan.
2011. aug. 19. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha itt kérdezed meg, akkor inkább ne erőltesd ezt holnap. Elég durva sérüléseket, és életre szóló rossz élményeket lehet okozni a lónak sarkantyúval, ha rosszul használod.
2011. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egyszer el kell kezdeni valahol. És nem vagyok egy brutális állat. Amúgy nem is az mert az oktatom valszeg elmagyarázza, de valamit szeretnék konyítani az egészhez ha pl. nem magyaráz el dolgokat.
2011. aug. 19. 19:04
 3/19 anonim ***** válasza:
elsö alkalomal ne használj hegyes bököt csak egy kerekitett végü müanyagot amig meg nem tanulod használni de ezt is csak akkor ajánlom ha már megfelelöek a csizma segitségeid adása.
2011. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És nem én erőltetem hanem egyszerűen muszáj a lóhoz.
2011. aug. 19. 19:05
 5/19 A kérdező kommentje:
az már megfelelő. Hát barátnőmtől kaptam egye az nem műanyag ő is azal lovagolt, kb olyan 2.5 cm hosszú lehet. Nincs le kerekítve a vége hanem megy egy folyamatos szélességen.
2011. aug. 19. 19:08
 6/19 A kérdező kommentje:
[link] Ugyan ilyen.
2011. aug. 19. 19:10
 7/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk félek is egy kicsit mert tényleg nem akarok neki fájdalmat okozni.... :S Pedig tényleg muszáj lesz.
2011. aug. 19. 19:12
 8/19 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy off de megmondanád a ló nevét?
2011. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A ló nevét? :DD Holló de mire mész ezzel? :D
2011. aug. 19. 19:15
 10/19 anonim ***** válasza:
ez elég durva sarkanytyu nem bisztos hogy elsö alkalomra ez kéne .
2011. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!