Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet venni egy kicsi...

Hol lehet venni egy kicsi bála szalmát?

Figyelt kérdés

Kutyaólba kellene, azért csak egy :)

Én egy kisebb lovardában segítek, de nincs "pofám" kérni és haza sem tudnám hozni biciklivel.


2011. aug. 21. 16:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
Kérdezd meg tőlük,hogy honnan tudnál szerezni és úgyis felajánlják, ha rendesek (én is onnan hordom már évek óta, ahol lovagolok).
2011. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te is kutyának? Én most gondoltam csak, hogy ha a lovak alá jó, akkor biztos, hogy a kutyáknak is. Mert a kabát hamar elázik, amint vizes lábbal bemegy.
2011. aug. 21. 16:23
 3/12 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerülhet egy bála?
2011. aug. 21. 16:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekünk 110Ft/kisbála. a báláztatás.

+ha magáért a szalmáért is kell fizetni. azt nem tom mennyiért van.

De ha kell mindent fizetni akkor sem ér 150-200Ft/ kisbálánál többet.

És igaza van az elsőnek kérdezd meg ők honnan veszik és hogy nem adnának e neked pénzért 1 kisbálát ha jófejek akkor odaadják ingyen. meg gondolom 200 ft-ba nem rokkan bele senki :D.

am. én is azt használok a kutyák alá is. ;)

2011. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Okés, köszönöm! :)

Ők báláznak, utoljára például én mentem segíteni (teljesen ingyen)behordani a bálát és az egy madzagosakat pedig újra bálázni.

2011. aug. 21. 19:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezd meg, hogy pont kellene egy darab otthonra, és ha már amúgy is segítettél, nem kaphatnál-e egyet?

Szerintem oda fogják adni gond nélkül, de ha furán néznek, tényleg megmondhatod, hogy akár meg is vennéd. :)

2011. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kezdd úgy, hogy szeretnéd kipróbálni a kutyusod alatt a kisbálás szénát. Mennyibe kerülne?


A kismalacos filmben is szalmán alszik az egész company.

2011. aug. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

előző

És irtó szerencséd van, hogy kéznél van a forrás, legyen csak hozzá pofád, ledolgozod az árát.

2011. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Holnap megkérdezem, de még nem tudom, hogyan fogom elhozni :)

Hát igen, tudom, hogy simán ingyen is járna, de szívem szerint még sem azt gondolom :S

2011. aug. 22. 01:01
 10/12 A kérdező kommentje:

Itt leírtam, hogy miért nem merem megkérdezni...

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__2122505-nagyon..

2011. aug. 22. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!