Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy 10 éves kanca még vemhes...

Egy 10 éves kanca még vemhes lehet? Egy 10 éves lovat még meg lehet tanítani ugratni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
még 20 éves korában is lehet vemhes egy kanca és szokták őket fedeztetni, ők a tenyészkancák :) ha ugrott már a ló akkor lehet vele ugratni, de próbáld ki, majd megtapasztalod te is :D
2011. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem akartam beleírni a kérdésbe,hogy mennyit fizessek a barátomnak,hogy velem és a lóval foglalkozzon,hogy mind a ketten jobbak legyünk?
2011. aug. 27. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátod edző? Vagy legalább nagy gyakorlata van? Mert ha nem, akkor innkább keress egy megfelelő embert, mert az ugratást nagyon könnyű elrontani és életre szóló rossz élményt szerezni lónak, lovasnak egyaránt.
2011. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem edző,de jó és tapasztalt lovas,van egy iskolai ló,amivel rendszeresen ugrat,ő lovagolta be és tanította meg ugrani a lovat is
2011. aug. 27. 19:33
 5/6 anonim ***** válasza:
17 éves sportpóni herélttel versenyzem. 8-14 éves korukban van a lovak "fénykora". Még nem késő ugratni kezdeni, de csak módjával és fokozatosan növelni az ugróedzések hosszát és az akadályok magasságát/mennyiségét.
2011. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
AZ előttem szólókkal egyet értek. Az én lovam 11 éves és most volt fedeztetve. És meglehet tanítani ugrani is. A másik lovam 10 éves és amikor hozzám került szinte semmit nem tudott.de mostmár kisebb akadályokat kezdünk ugrani és elég jól megy neki. Szóval egyáltalán nem késő :) sok sikert
2011. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!