Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szőrén vagy nyeregben szerette...

Szőrén vagy nyeregben szerettek jobban lovagolni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 17:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Lépésben szerintem nyeregben kényelmesebb, de ügetni én szőrén szeretek mert akkor nem pattogok, átérzem a ló ritmusát :)
2011. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
NYeregben jobb ,de szőrén is szoktam.
2011. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
csak nyeregben lovaglok :)
2011. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
első... ha pattogsz akkor szarul lovagolsz :)
2011. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Hát szerintem mindenki pattog egy minimálisat tanügetve, de ezek szerint én tévedek :) Másokat beleragasztanak a nyeregbe:D
2011. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudod követni csípővel a ló ritmusát, akkor tanügetésnél egy egyáltalán nem emelkedsz fel a nyeregből, és nem pattogsz picit sem. Jól hátra kell dőlni, és csípővel követni a mozgást :) Én szeretem nyeregben és szőrén is lovagolni a lovamat, de szőrén nem jó túl sokat lovagolni, mert akkor a súly kisebb területen nyomja a hátát, és az nem jó neki... Szőrén csak akkor szoktam, ha kevés az időm, vagy valami poénosat szeretnék csinálni xD
2011. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsó előtti nem mond butaságot, minimálisan is lehet néha pattogni. Most egy olyan lovon lovagolok, amit nem pattogok, de lovagoltam már olyan lovon amin nagyon nehéz volt nem pattogni ügetés közben...borzalmas volt, pedig ugyanaz a nyereg volt rajta is mint a mostanin (ő néhány hónapja pusztult el, nyugodjon békében=( )

Én személy szerint mindkettőt ugyanannyira szeretem, de szőrén szerintem izgalmasabb és ott nem zavar a kengyel (nem tudom miért, engem sokszor zavar)

2011. szept. 4. 20:46
 8/19 anonim ***** válasza:
van amelyik lovon jobb nyereggel,van amelyiken meg anélkül :) változó de én szeretem mindkettőt :)
2011. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az enyém levág nyeregben. Szőrén meg olyan mint egy nagy plüss paci. szal. marad a szőre =)
2011. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én csak akkor lovaglog nyeregbe ha ugrok a lovammal amúgy terepre is 11éve szőrén megyek ki csak egyszer estem lóról akkor is nyeregbe
2011. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!