Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van valami oldal, ahol utána...

Van valami oldal, ahol utána lehet nézni lovaknak?

Figyelt kérdés
Egy paciról szeretnék dolgokat megnézni. Nem versenyzett, szóval sem a díjugratószakág, sem a hasonló ágak oldalain nem járhatok sikerrel, bár nem is az eredmények érdekelnének. Születési dátum, esetleg ősök, stb lenne érdekes, bár lehet, hogy a sütése sem a legjobb, szóval valaki rásütötte azt csókolom... De azért megpróbálnám, szóval ha tudtok valami jó nyilvántartást, szivesen megnézném:) Köszi
2011. szept. 12. 16:13
 1/4 x) ***** válasza:
82%
származási lapja, útlevele nincs?
2011. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

nem biztos h rajta van de egy próbát megér. esetleg az apjára, anyjára is keres rá. Én az egyik pacim megtaláltam a másiknak meg az apját:) az első oldal az ük-ükősikig is elmegy:)

2011. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, én egyedül a mének.hu-t ismerem, ahol esetleg utána lehet járni az egyes lovak őseinket, feltéve ha apját anyját ismered... De a származási lapjából v. útleveléből okosabbak lennénk.
2011. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az én lovam sajnos, a cuccai pedig a gazdinál, vagy még az azelőtti gazdinál vannak, nagyon jól eldugva valahová, úgyhogy még várat magára, de azért megpróbálom ezeket az oldalakon:) Köszönöm mindenkinek, mennek a zöldek!
2011. szept. 13. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!