Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Balatonban lehet valahol...

Balatonban lehet valahol lovat úsztatni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mint mondjuk a tengerparton, be lehet menni lóval? Mert nagyon jó lenne. A Dunába régebben sokszor vittem a lovat, nagyon szerette ő is. (Persze csak a szélén maradtunk.) Esetleg, ha nem lehetséges, akkor valami más tavat tudtok ajánlani?
2011. szept. 14. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Gondolod, hogy ha kutyát nem lehet bevinni akkor lovat igen?
2011. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát... Azért a lóból (lovas turizmusból) több pénz folyik be, mint a kutyából, ezért gondoltam, hogy talán megengedik valahol. Arról nem is beszélve, hogy ugyebár a most hatalmon lévők a magyar eredetünk miatt szorgalmazzák a lovas kultúrát. Csak ezért reménykedtem benne. Ráadásul a ló nem terjeszt szinte semmilyen fertőzést, a kutyával ellentétben.
2011. szept. 14. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

A kutya sem.

És a ló sem kivétel, nem hiszem, hogy megengedik.

2011. szept. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kár... azért a tengerpartra nem fogok lemenni lóháton csak hogy fürödhessünk egyet. =( Vagy akkor marad a Duna, hacsak nincs olyan tó, ahol elnéznék nekem a lovat.
2011. szept. 14. 12:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a Velencei-tónál próbálkozz, ott vannak elhagyatottabb partok.
2011. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg, az sincs messze, köszönöm. =) Akkor utánajárok.
2011. szept. 14. 12:32
 7/8 x) ***** válasza:
Hát errefelé vannak különböző, Tisza folyóból levágott szakaszok amik el lettek barikádozva a Tisza szabályozásakor, tudtommal a Dunának is vannak ilyen részei Párszor voltam lent lóval, de nem nagyon ajánlom mert csomóan járnak horgászni és otthagynak minden szemetet és fogalmazzunk úgy hogy nem éppen tiszta a víz. :)
2011. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Asszem Szellő környékén is lehet lovat úsztatni.
2011. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!