Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj hogy elvittem a beagle...

Lola477 kérdése:

Baj hogy elvittem a beagle kölyökkutyámat (5 hónapos) úsztatni egy folyóhoz?

Figyelt kérdés
Póráz(flexi) volt rajta és csak a szélén úszott dobáltam be neki a játékát és visszahozta.Na szóval az a kérdésem hogy baj-e.Nem sértette meg a csontjait a sok úszás vagy ilyesmi?
2011. júl. 19. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Kedves Kérdező,hát én inkább azért aggódnék,hogy nem volt-e túl hideg a folyó nehogy megfázzon a pici kutyus.

Nézd folyamatosan,hogy nem folyi-e az orra. ;-)

2011. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha úszik, ha élvezi is. Lényeg, hogy oltásai meglegyenek, ki tudja, miket tud összeszedni a vízbn.
2011. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az úszás a legkímélőbb mozgásforma. Nyugi, semmi rosszat nem tettél :) Sőt! Nagyon hasznos! Vidd minél többször, csak folyónál nagyon vigyázz a sodrásra!!!
2011. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Max egy kicsit izomláza lesz. Az úszás nem terheli a csontokat, izületeket, az egyik legjobb mozgásforma.
2011. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat vigyáztam hogy ne sodrááshoz menjen ezért volt rajta próz hogyha elkapná egy sodrás ne tudja elvinni hanem vissztudjam húzni.Az összes oltása megvan.És néztem hogy nem hideg-e a víz langyos volt szinte nem folyik az orra és elhatároztam hogy minden másnap megyünk úszni mert nagyon élvezi elsőre bement a vízbe egy kicsit úszni:)
2011. júl. 19. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Flexivel úsztatni azért veszélyes. Én még a nyakörvet is leveszem a kutyáimról, ha vízben vannak. Ki tudja mibe akad bele amit nem is láthatsz. Én nem tenném.
2011. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, azt szokták mondani mindent vegyünk le róla...valóban ez igaz lehet...

Bár a nyakörvet én sem szoktam, könnyebb így kisegíteni a meredek parton :) Szegény ha sokat úszik, akkor már a fáradtságtól nem mindig tud kikecmeregni :)

De folyóban tényleg veszélyes...én is hagynám a pórázt..

2011. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!