Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ennek a kengyelnek milyen...

Ennek a kengyelnek milyen funkciói vannak?

Figyelt kérdés

[link]



még sose láttam hasonlót se


2011. szept. 19. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kényelmi funkció a rugós kialakítás a tapadós felülettel.
2011. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Kicsit off: úgy néz ki, mint egy irodai lyukasztó :)
2011. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát nekem nem tetszik, és kifejezetten idegesítene, hogyha esetleg beletaposok és még lejjebb megy...
2011. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem tudnek milyen marhaságot kitalálni, hogy eladják a haszontalan termékeiket.
2011. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
azt nem tudom ,hogy milyen funkcioi vannak de már az is ellene szól ,hogy müanyag én bisztos nem használnék ilyet.
2011. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval. A lószauna, lóuszoda, meg a lószárító gép nem elég, kell még több dolgot kitalálni, amit aztán nagyon drágán eladhatnak...
2011. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
mert te sose szaunáznál együtt a lovaddal?:D vagy nem szereted ha egyszál törcsiben csacsog??:D:D:D:D:D
2011. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hogy a kérdésnél maradjunk:


én ugratáskor látnám értelmét, földet éréskor csökkenti szerintem a térdekre ható terhet. lengéscsillapító :D

2011. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én most arra gondoltam,talán terepen is jó lenne,én kajak ki probálnám :D
2011. szept. 19. 21:23
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Én nem, gondoljatok bele... Térdből emelkedsz, de azért valamennyi súly van a kengyelen. És nem olyan ám, mintha kicsit süppedős talajon lépkednél, hogy folyamatosan süppedsz, hanem mikor nem számítassz rá, és már teljes súlyoddal ráléptél, akkor szakad be alattad... Egyébként meg le lehet pontozni, de inkább foglalkozna mindneki azzal, hogy a lovát nem-e nyomja a nyereg, vagy nem-e fáj valamije, ha valaki nem tudja elviselni a sima kengyelt, az így járt, nem kötelező lovagolni... ÉvEZREDEKEN át használtak sima kengyelt, nehogymár ne legyen jó... És egyébként igen, lószoli, jártatógép, uszoda... Ha valaki nem tudja lelovagolni a lovát, de még lefutószárani is lusta, akkor nem kell neki ló, nem jártatógép kell meg apámf*sza....
2011. szept. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!