Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet Budapesten zabla...

Hol lehet Budapesten zabla nélküli kantárt venni, és mennyiért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 19:49
1 2
 1/20 x) ***** válasza:
37%
Gondolom a legtöbb lovasboltban lehet kapni. Sajnos nem vagyok Pesti így a helyet nem tudom megmondani de nem hiszem hogy sokkal drágább lenne egy normál kantárnál, persze sok márka meg minőség közül választhat az ember :)
2011. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
nagylovas,könyves kálmán körut multkor 5000 ezer -töl már volt alap kantár de nézd meg a honlapukat.
2011. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én inkább neten néznék körül, bár én sem vagyok pesti. Nézd meg oldalakon, aztán ha van Pesten, menj be, bár lehet ígyis-úgyis rendelni kell, akkor meg már vigyék sztem házhoz...
2011. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem lehet minden boltban venni. Imagine-ben sincs mondjuk.

A nagylovasban zabla nélküli kantár van, vagy kantár, zabla nélkül? Nem mindegy. Olyan kantárt keresek, amihez egyáltalán nem kell a zabla.

Lovasok.hu-n találtam ugyan, de képet sokat látni, és vannak olyan szépek... újat keresnék inkább...

2011. szept. 23. 20:26
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
akkor az a hakamor lesz mért nem ezt írtad? amugy bisztos az is van nézz utána
2011. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is azt keresgélek, de nem nagyon találok.

Néztem a sied pull-t, meg már a bosalt is, bár ezek állítólag western kellélek, de szerintem egész jók.

Marinka csinál ilyesmiket és én találtam a derbyben, a Kieffer Lindellt, de az meglehetősen drága 38300.

Szóval elég necces. Hol találtál a lovasokon? Mert én ott is csak olyat aki szintén keres.

2011. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nyulbarát, ez nem hakamor. Ez zabla nélküli kantár. Hakamor-t nem akarok, és a pacinak zablára sincs szüksége, kötőfékben is elmegy, ha úgy alakul, ezért szeretnék neki ilyen kantárt, és nem hakamor-t.

Utolsó, ugyan ezeket találtam :D Felsoroltad mindet, de sajnos nekem nincs 38300 forintom kantárt venni... Dr. Cook zabla nélküli kantárra keress rá. Jól néz ki mondjuk, még az is lehet, hogy az lesz a vége...

2011. szept. 23. 20:37
 8/20 anonim ***** válasza:

Aham azt én is láttam, de nem nagyon tetszett:(

Nem hiszem el, hogy nem lehet kapni. Az imagine-be meg hülyének néztek, meg azonnal, hogy ááá tuti nincsen.

Nézd meg Marinka cuccait fészen meg ilyesmi, ott is vannak jók, csak azok meg ugye csomózottak. Dilemma:)

Am. utcsó vagyok:)

2011. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Detto. :D

Ma voltam imagine-ben, és a csajnak el kell magyarázni, hogy mit akarok. Náluk ilyen biztos, hogy nincs, nem is volt, nem is lesz.

Nem ide tartozik ugyan, de ilyen még a dinnyés lócsemege. Nem értem, hogy miért nincs, de az én lovam nem szereti sem a répát, sem az almát :D

Csomózottat nem akarok :S De én is láttam, ismerősnek be van jelölve :D

2011. szept. 23. 20:46
 10/20 anonim ***** válasza:
Nah, rájöttem:) Vegyél mexikóit és variáld át... Ideáig jutottam elkeseredésembe:D
2011. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!