Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Róluk mit gondoltok?

Róluk mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



Érdemes lenne őket megvenni? Csak sima véleményekre lennék kíváncsi, hogy mit gondoltok így első látásra.


2011. szept. 27. 05:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát én a feketét megvenném így kap alapján.De így leírás nélkül 50-50% :)
2011. szept. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Én megvenném mindet, ha lenne elég pénzem rá. A fekete egyébként tényleg különösen szép :)
2011. szept. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hat a bal oldali szurke se egy csufsag. Nekem az jobban tetszik
2011. szept. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezek alapján a bal oldali szürkét venném meg. Ő normálisan látszik. A jobb oldali szürkének eltakarja a lábát a palánk, a fekete is rossz szögből látszik, a lábaiból nem sok mindent lehet kivenni a kép alapján.

Persze gondolom ha a bal oldali szürke ilyen jó állapotban van, akkor a többi is jó lesz, de kép alapján nem merném beválasztani. De amit látni belőlük, azt mondom nagyon szépek. Igaz, személyes véleményem szerint a fekete van a 3. helyen.

2011. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy én ezeket a képeket vajon miért nem látom????? Áááááááááááááá
2011. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Falun ***** válasza:
Én is a bal oldali szürkét! :)
2011. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 x) ***** válasza:
Szép mindhárom. :) bár azért jó lenne tudni hogy mire szeretnéd használni és milyen szinten, de én is megvenném őket ha lenne pénzem, akármire jók is. De mindenképpen próbáld ki őket mielőtt megvennéd!
2011. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A bal oldali szürke a legszebb.

A feketének eléggé le van ereszkedve a hasa.

2011. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ahogy elnézem fogathajtásra alkalmasak, a 2 szürkének jó a nyakilesztése szép mutatos nyakuk van,a feketének széles a homloka,tágak az ornyílásai elvileg ez az erös szervezetre utal mind a 2 szürkének széles ,erös lapockái vannak,fénykép alapján mind a 3 jó kötésü szép lónak látszik.
2011. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem is így van. Amúgy ők az én lovaim. Csak arra voltam kíváncsi, hogy mit szóltok, érdemesek megvételre, vagy nem.
2011. szept. 27. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!