Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a kedvenc lovas ágad?...

Melyik a kedvenc lovas ágad? És miért?

Figyelt kérdés
pl: fogathajtás, wosco, ugratás díjlovaglás, parelli stb
2011. okt. 2. 16:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja de mi azt csináljuk egyszerű terep lovaglásnál is! Csak nem 100-an hanem 20-an :D
2011. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Galopp. Szerintem ott lehet a legjobban eggyé válni a lóval, (a parellit leszámítva) együtt küzdeni, együtt örülni a győzelemnek. Amikor galoppozok, akkor én magam is úgy érzem, hogy futok. A lelkem fut a lovammal. Az a legszebb, amikor a ló a lovasért fut, és nem azért, mert a zsoké azt kéri/követeli tőle.
2011. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

És az egyik legveszélyesebb is! :/ Amúgy szép sportág, lehet a lovasnak aki a lovon ül, de kívülről elég unalmas, bár nem ez a lényeg.

Az én véleményem: Távlovaglás. Ugyanis ezek azok a lovasok, akik a legjobban ismerik a lovukat. Mert ők töltenek vele legtöbb időt nyeregben, és ló és lovasa már igazán ismerik egymást, megbíznak egymásban. A lovas jól ismeri lovának szükségleteit, és egyszerűen jobban érzi a lovat mint más egyéb "divat sportág" :DD A legjobb kategória hogy a lovammal a legjobban megbízzunk egymásba!! :D Imádom!! <3333 :))) *.*

2011. nov. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ja, és olyan állóképességet ad a lónak amilyen más sportágakban távolról sem fordul elő. :) Itt a lovak, igazi lovaknak érezhetik magukat. Nem beszélve hogy lónak és lovasnak se unalmas!! :) Meg még egy rakás dolog van hogy miért ez a kedvencem, de ennyi elég lesz sztem!! :D
2011. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!