Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a jobb nyereg? Prestige...

Melyik a jobb nyereg? Prestige Golden Star vagy Prestige Elastic Professional?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
képet vagy linket tudnál?
2011. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az utóbbit tudnám javasolni, tehát a Prestige Elastic Professionalt. Én is ugyanezt használom.

[link]

2011. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, de én is a másodikat ajánlom.
2011. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem próbáltam még, de szerintem mindkettő nagyon jó minőségű lehet. Nagy márkanevek, szóval akármelyiket választod, biztosan nem lesz velük problémád.
2011. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

golden start próbáltátok már vagy csak kinézetre valami vélemény róla???

2.válaszoló az elasticot mért szereted ??? mióta használod ?? mért azt választottad ?? minden véleményre kíváncsi vagyok ^^ :D :D

2011. okt. 3. 20:56
 6/8 anonim ***** válasza:
a golden starnak nem olyan kifejezettek a támaszai, ha még nem versenyzel nagy pályákon, és elég sokat kell tanulnod, akkor én nagyobb vádli- és combtámaszok után keresgélnék. az elasticnak talán egy leheletnyivel nagyobbak a támaszai, de szerintem a legjobb egy venezia :) pont van egy eladó a nyeregvilágon
2011. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jujjjj az nekem nem tetszik am meg idén b2 be versenyeztem most már fedeles b3 jövőre szabadtéri meg a1 és remélem így tovább de enm tudom nekem a golden star joban tetszik :/ nem tudoom xD annyira jó mind a 2 :S
2011. okt. 3. 21:19
 8/8 A kérdező kommentje:
megkaptam :D:D Golden Star lett a vége :D <3
2011. okt. 19. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!