Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A 100% kreatin monohidrát a...

A 100% kreatin monohidrát a jobb vagy a Scitec Trans X Professional? -tudom, hogy ez utóbbi egy összetett transzportrendszer-

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 19:59
 1/5 clint ***** válasza:
mindenképp a transzportrendszer ha van rá lové. Ezekben általában minden megvan ami segít a kreatin biztosabb hasznosulásához.
2011. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sima trans-xet kérdezted volna, akkor monot mondanám, de a prof jóval összetettebb. Ettől függetlenül szerintem drága, de ha meg tudod venni, akkor jó.
2011. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor már ha említetted megkérdezném hogy a sima trans x vagy a monohidrát e jobb? ezek szerint azt mondod a monihidrát.Végül is lehet előbb kipróbálok egy sima monohidrát kúrát utánna pedig majd egy trns x professionalt.Most a creatine phx kapszulát szedem.Azt még el kellene szedni.De már erőssen hajlok akkor a monohidrát felé.
2011. aug. 2. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Sima trans-x az kb mono+dextróz, ami kis plusz van benne az elhanyagolható. Kicsit drágán mérik benne a cukrot. Nem is vagyok nagy híve a mono+embertelen mennyiségű dextróz összetételű transzportoknak.
2011. aug. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy néztem a trans x professionalban azért jóval több minden van.
2011. aug. 3. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!