Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Azoknak a lovaknak amik...

Azoknak a lovaknak amik gyakorlatilag megeggyeznek a korcs kutyakkal mert mar annyifele osszevissza fajta van benne azt se tudni honnan, azoknak hogy mondjak?

Figyelt kérdés
Csak mert ahogy eszrevettem nagy felhaborodast kelt ha azt mondjak rajuk hogy korcs, de ha nem ez akkor mi?
2011. okt. 6. 09:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

Mi félvérnek meg nullásnak hívjuk az ilyen lovakat, ha kicsit hidegebb beütése van, akkor sodrinak.

Korcsnak nem hívjuk a lovat, sem a kutyát, utóbbira is inkább az utcai vegyes-t használom.

2011. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mondom hogy nagy felhaborodast kelt :))

Amugy epp azert kerdem hogy meg veletlen se sertsek vele senkit. De latom a keverek az jobban megfelel mindenkinek.

Meg mielott leszolnatok 2 korcs kutyam is van es ettol meg nem tartom kevesebbnek oket ahogy a lovak kozul is a sodrottak a kedvenceim, bar meg nem tartok ott hogy egy sajattal is megbirkozzak :)

2011. okt. 6. 21:19
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
Ne hívd így őket mert sértő és szakmailag sem elfogadható szó. Hívd inkább félvérnek az ilyeneket.:))
2011. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem akartalak letámadni, és szerintem nem is úgy írtam, de tényleg nem illik így nevezni a lovakat. Nem magam miatt mondom, hanem azért, mert szerintem sokan rossz szemmel fognak rád nézni, ha így nevezed őket. Azt a hatást kelti, hogy sznob divatlovas vagy, aki lenézi azt, akinek olcsóbb lova van. Látod mit okoz egy rossz szó?
2011. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
8%

na stop

A ló haszonállat ezért az össze-vissza szaporítás nálam állatkínzást jelent, mert hanem megfelelő felépítésű kevésbé bírja a terhelést.

Ne támogassuk már ezt a tendenciát hogy elkorcsosítjuk a lóállományt.

Az hogy a hobbistának jó meg hülyeség.

2011. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!