Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elő fordulhat hogy nem tud...

Elő fordulhat hogy nem tud támaszkodni? Sose láttam még, csak azért! :D

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 18:46
 1/8 x) ***** válasza:
Alapvetően nevelési és idomítási probléma, tehát nem szabad arra fogni hogy a ló egyszerűen nem tud támaszkodni... valószínűleg lovashiba is van a dologban és nem megfelelő a szárkezelés.
2011. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valszeg elb*szták, és tényleg lovas hibája... Alapvetően ha jól foglalkoznak egy lóval, szakszerűen történik minden, ahog annak kell, nem kéne ilyen problémáknak lenniük... Semmi rossz szokás, sem hevederiszony, sem szár ellen menés, sem fosás a pálcától, semmi...
2011. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát alapvetően én sem láttam még ilyet, de biztosan meglehet oldani. Nincsen rossz ló, csak tudni kell vele bánni.
2011. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mindegyik tud csak meg kell rá tanítani,egy csikó még azonnal nem tud elöször ki kell fejlödjön az egyensulya és a hátsó lábakból irányuló tolóerö .


egyszoval ha már tud ütemesen lendületesen menni akkor támaszkodnia is tudni kell.

2011. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg nem tud támaszkodni... xDD Nem lehet vele ütemesen haladni, csak szenvedni vele.
2011. okt. 10. 16:32
 6/8 anonim ***** válasza:
hány éves?
2011. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vga rosszul lovagolták be vagy rossz lovasok lovagolták eddig. Futószáron gumis kikötővel meg lehet tanítani, persze ez függ a korától is.
2011. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
15 éves, herélt!
2011. okt. 11. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!