Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy nézhetném meg, hogy a...

Hogy nézhetném meg, hogy a lovam milyen sebességre képes?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Fogsz egy mérőszalagot, kimérsz adott távot. Fogsz két segítőt a két végéhez, egyik jelez mikor indítani kell a stoppert, másik a végénél leállítja. Kiszámolod a sebességet.

Húú, iszonyú nehéz ám ezt kigondolni, nekem is 2 másodpercbe telt:P

2011. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

A két segédet is kispórolhatod. A stoppert te is meg tudod nyomni a kezeden.


B verzió: - Elhúzol egy traffipax előtt

2011. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

traffipax :DD

Jó ötlet :P

2011. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérsz kölcsön egy GPS-t.

(Sík úton kell mérni, dombon kicsit csal, mivel függőleges vetületből számolja a sebességet. )

2011. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam hogy mi mentünk a gát mellett apum meg a gáton. És nyomtunk egy full vágtát! xD
2011. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én úgy csináltam, hogy megkértem az egyik ismerősömet, hogy jöjjön mellettünk motorral. de ha fél az ilyen dolgoktól, akkor inkább ne így csináld :D
2011. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ilyen kis km/h mérő órácskát, amit a bicajokra is szoktak tenni, nem tudom pontosan, hogy hogy működik, de talán elemes, nem lehet túl bonyolult szerkezet. Mi hajtásnál használjuk :)
2011. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előző: szerintem az kerék-fordulatszámot mér... nem tudom biztosan, mert a biciklimre a nagyapám szerelte rá :P

egyébként a motor jó ötlet, de persze tényleg csak ha nem fél. Viszont ha van egy rettenetes nagy rét, akkor ha a motoros messze megy, az vajon kevésbé ijesztő? ezen már sokat gondolkodtam és sosem sikerült rájönnöm...

2011. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!