Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Olcsó póni nyergyet tudtok?

Olcsó póni nyergyet tudtok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Ne haragudj,én nem tudok.A villanyszámlát is alig tudom befizetni,nem hogy lovat tartsak.Még ha pici ló,akkor sem.
2011. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
2011. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent az olcsó?


Én német ebay-ről szoktam nyerget venni. [link]

2011. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
30 ezer alatt, használt is jó lenne
2011. okt. 15. 12:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Én inkább használtan néznék, lovasok.-hun szokott lenni. A nagyonolcsó újak veszélyesek, könnyen feltörik a lovat.
2011. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A lovasok.hun már próbálkoztam, tűrhető áron csak agyonhasznált nyergek vannak, a jó állapotúaknak pedig olyan horror ára van, hogy abból 3 újat veszek.
2011. okt. 16. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is kicsit kopottabbat vettem, de nekem bevált :) Igaz h nem szép, de az kit érdekel, inkább legyen csúnya mint h törje a lovat :)
2011. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna ha csúnya, de ha olyan állapotban van, hogy 1 éven belül tönkre megy, akkor nyilván nem veszem meg, és a lovask.hu-n az a baj, hogy nem találtam póni méretet, illetve 1-et, de az meg nem bőr és szintén gyorsan tönkre megy.
2011. okt. 16. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!