Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó minőségű western nyereg...

Jó minőségű western nyereg elérhető áron?

Figyelt kérdés

Maximum 50-60 ezer Ft értékben gondolkodom western nyereg vásárlásán, de minél olcsóbb, annál jobb. Hobbira kellene, a szintetikus nyergek nem tetszenek. Szerintetek ezen az áron már lehet jó minőségben venni?És hol?

A nagylovasnak nzétem ezt a nyergét:

[link]


de innen megmondom őszintén,félek rendelni, mert egyszer rendeltem egy patracot, annyira szét volt esve (kb. kínai minőség) hogy az első 5 percben kioldódott a kengyelszíj, aztán a heveder szíj, a kengyel meg kettétört, és még csak 5 percet volt használva... :/ Vélemények?

Tényleg csak hobbira kellene, kisebb terepekre, nagyon rákattantam de nincsen pénzem drága nyeregre.


2011. okt. 19. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Csak iránymutatóként, egy angolnyereg anyagára korrekt bőrből olyan 80ezer ft, egy westernnyeregé 100e felett. Ebből azért látszik milyen lehet a minősége egy újonnan 60ezres nyeregnek. Hidd el, ültem már sokfélében, olcsóban, drágában, ég és föld a különbség. Inkább várj, spórolj még, 100-150ezer körül kaphatsz használtan jófajta minőségi westernnyerget, ha szerencséd van, olcsóbban is. Az ebay.de oldalról vettem már több nyerget, ki lehet fogni nagyon jó darabokat olcsón.
2011. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Ennyiért nem fogsz kapni jó nyerget még használtan se.

Egy jó minőségű használt nyereg 100-150 ezer, egy új kb 200-300 ezer, ami tényleg tartós.

Szóval szerintem is várj ezzel, mert azok az olcsó nyergek kb annyit (se) érnek.

2011. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mivel 15 éves vagyok, és az az 50-60 ezer is csak úgy fog tudni kijönni, ha a két angol nyergemet eltudom adni, így a "spórolással" elérném azt, hogy 10 év múlva legyen nyergem :P akkor inkább használt,olcsóbb nyerget nézek,csak nem lehet olyan szörnyű..
2011. okt. 19. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

[link]


Ilyesmit keress szerintem, ha jól nézem ez 60e, a natowa (tattini márka ha minden igaz) nem olyan ótvar már.

2011. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ez jó minőségű?
2011. okt. 19. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! itt is kilehet fogni a jó dolgokat,énis és sok ismerősöm is innen cserélgetünk meg adunk veszünk,stb csak vigyázni kell nehogy próbálkozzanak olyan dologra rávenni,amit tudod h nem jó!
2011. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
spórolj!! csináltass inkább Puskás nyerget 180ezerért nem olyan drága és jó minőségű is! 60ezerért max. tényleg használtat kapsz. én ültem natowa nyeregbe egy kalap sz.r volt! de ültem már 300ezres lasszó nyeregben is úristen annyira kényelmes volt! szóval ég és föld az olcsó és drága nyereg!
2011. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lóbébi válasza:

E-mail: hungary@horze.com


Itt újat is kapsz 80 e ért.

2012. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!