Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen jó minőségű gyerekcipők...

Milyen jó minőségű gyerekcipők vannak? Elefanten, Superfit, Siesta, Szamos? Melyik a jó? És hol lehet elérhető áron megvenni?

Figyelt kérdés
Játszóterezéshez elegendő nem a fenti minőségű cipő is? Az zavar, hogy a no name cipők belseje nem bőr, beizzad a lába játszóterezés közben...
2011. márc. 25. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ezek mind jó minőségűek amiket írtál. Az Elefantent úgy tudom csak a Deichmann árulja, úgyhogy ennek egy ára van bárhol veszed. A Szamost ismerem még, az is nagyon jó,csak drága. Én Supergear-t szoktam venni, több változata van ennek is, a kívül-belül bőr 5000 Ft körüli áron van, nekünk eddig megfelelt.Mi minden nap megyünk játszóra, oda tökéletes az olcsóbb is.
2011. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én játszóra a D.D step-et veszem , nagyon jól bírja a kiképzést. Ha pesti vagy a Nagy Lajos van egy jó bolt Tömag a neve. Szupik az eladók, rengeteg féle cipő van.
2011. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tökmag cipőbolt tényleg nagyon jó. Az egyetlen hely ahol tudok a fiam lábára cipőt venni.
2011. márc. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Tökmag tényleg jó, ezenkívül a Sugárban is van egy kicsi cipőbolt (Falcont, Lineát is árulnak).


Super Gear nem rossz! Nekünk is volt, és tetszett.

2011. márc. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előttem már írtak jó dolgokat.

Szerintem a játszóterezéshez is jó cipőt vegyél, mert sokat van ott gondolom, és amíg oda meg visszasétáltok, addig sem mindegy, hogy miben van. Gondolom nem ott akarod rajta kicserélni.

(A lányomnak Salus van, abban mászkálunk mindig. Ha olyan helyre megyünk, jobban kitakarítom, egyébként nem kopik meg a játszóterezéstől.)

2011. márc. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segített!!!
2011. márc. 27. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!