Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi van egy rajtengedély...

Mi van egy rajtengedély vizsgán? Azt tudom, h van egy B1a ugrópálya amit teljesíteni kell. És van elmélet. És abba mi tartozik bele?

Figyelt kérdés

2011. okt. 30. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

itt megtalálod a részletes infókat (az elméletet a szakágak honlapján keresd, de ezt is leírják)

2011. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És az elméletnél csak annyi lesz h be kell addni a könyvet, tesznek fel a hátoldaláról 10 kérdést és ennyi? vagy lesz h hohyan kell felszerelni egy lovat stb.?
2011. okt. 30. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elméleti részben annyi van hogy tudnod kell a könyvet és hátul ki kell tölteni a kérdéseket.Húzol 2 kérdést (ami nem csak a könyv hátuljában levő kérdések )és azokra kell válaszolni de szoktak még kérdezni.Viszont nem annyira gáz ha nem teljesen tudsz egy kérdést mert segitenek. Gyakorlatban elöször van egy 'csoportos előlovaglás' és utána egy B0-ás pálya ami 80-90cm (mondjuk nekünk szerintem nem volt annyi)


[link]



[link]


[link] (ebben sok hasznos információ van és a vizsgához azért valamilyen szinten nem árt tudni)

2011. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! És te már voltál rev ezni?
2011. nov. 7. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen voltam ugy nagyjából fél éve.
2011. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mik voltak? És hol?
2011. nov. 17. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát elméletbe nekem az a kettő volt hogy mi az istállópatika tartalma és hogy milyen Magyarországon elterjedt lófajtákat ismerek. Szóval két elég könnyű kérdés. Volt olyan akitől a takarmányozást vagy csizma,szársegítségeket, akadályokról kérdezték. Barátnőmtől pl azt hogy a zászlók hogy vannak az akadályokon. Amugy a Tattersallban vizsgáztam.
2011. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ami a mf ben van kérdések a hátulján azokból lesznek a kérdések?
2012. jan. 2. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!