Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A közeljövőben rajtengedély...

A közeljövőben rajtengedély vizsgát szeretnék rakni ugróból, hány centi magas ugrásokat kell teljesíteni?

Figyelt kérdés
és mik a további feladatok? ( az elméletet nagyjából tudom,hogy mik)
2011. nov. 1. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, h közös előlovaglás, tulajdonképpen egy pár perces osztály, alap patanyomfigurákkal, mindhárom jármódban, és 90 cm-es pálya, talán 10 akadály? Ebben nem vagyok biztos.
2011. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, magyar nyelvtan: a vizsgát nem rakják, hanem leteszik!!!

Amúgy meg venni kell a fáradságot, ha már ilyesmit szeretnél és megnézni az adott szakág honlapján, ugyanis minden ott van feltüntetve.

http:// www.lovasszovetseg.hu klikk a díjugratásra, azon belül az oldalsó menüből válaszd ki a rajtengedély vizsgát

2011. nov. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90cm-es pálya 11erőkifejtés a kettesugrás miatt. Elméletet kell elötte tenni. Majd utána előlovaglás. Ez annyiból áll hogy behívnak 3lovast a pályára és mondanak díjlovas feladatokat, amiket meg kell csinálni. Majd az ugró.
2011. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
B1-es akadályok lesznek!
2011. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80-90cm-es akadályok vannak, 8 ugrás 9 erőkifejtés. Az előlovaglás nem nehéz patanyom figurák vannak, átmenetek(pl léőésből vágta)kengyel nélküli lovaglás kb ennyi.
2011. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!