Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Székesfehérvár környékén...

Székesfehérvár környékén vállal valaki bértartást? Esetleg saját háznál, már meglévő saját ló mellé?

Figyelt kérdés

Egy 14 éves magyar félvér herélt lóról lenne szó, nyugodt, jóindulatú, rossz szokásoktól mentes, többi lóval jól kijön. Egy évekkel ezelőtti lábsérülése és kezdetleges kehessége miatt már leginkább csak szeretetből tartom, amolyan simogatós lónak.

Egy lovarda bértartását nem nagyon tudnám megfizetni, főleg nem így, hogy a paci gyakorlatilag már szinte semmire sem alkalmas, és kizárólag azért van velem, mert nagyon szeretem és nincs szívem megválni tőle.

Másik ló mellé társaságnak tökéletes lenne, mert amúgy csendes és jól nevelt paci, nem zavarna sok vizet.

Ami a piszkos anyagiakat illeti, 15-20 ezer ft/hó körül tudnék esetleg fizetni a tartásáért.


Valaki nem tud nekünk valamit?


2011. nov. 2. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Pátkán a Füri Józsi vállal ridegtartást, nem akarok hülyeséget mondani de asszem pont 20 ezer körül. Ő egy kisbéri félvér tenyésztő, van náluk lovaspálya is.
2011. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csákváron (?) is van ménesi tartás, ha érdekel keress meg magánban, elkérem az elérhetőségeket.
2011. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindkét lehetőség érdekelne, köszönöm. :)

Utolsó, neked máris írok privit is.

2011. nov. 3. 08:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam visszajelzést, ezért továbbra is keresnék helyet a pacimnak lehetőleg magánháznál. A takarmányt természetesen én fizetném, meg a patkolását és az egyéb kiadásokat, de sajnos szűkös a keretem, ezért lenne jó, ha más ló mellé mehetne magánházhoz társaságnak, és nem egy puccos lovardába kellene adnom, mert azt sajnos nem engedhetem meg magamnak. :(
2011. nov. 6. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsóhoz kiegészítek ha gondolod .

Csákváron a Galagonyában tudtommal 33ezer forint szóval szerintem az neked kilőve ..

Erre felé nagyon sok ismerős van gondolkozom hátha megjön az ihlet :D

2012. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] Érdemes megkérdezni! :)
2012. jan. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!