Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Munkalovasok mennyit keresnek kb?

Munkalovasok mennyit keresnek kb?

Figyelt kérdés
havonta,pl ha távlovat kell edzeni
2011. nov. 3. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon keveset. Legtöbb helyen pedig - távlovasoknál különösen - nem kell munkalovas az edzésre, hiszen a versenyzőnek is kell az edzés. Munkalovasokat leginkább a galoppon látni.

Olyan van, hogy már elég jó szinten versenyző díjugratónak pénzért lovagolnia kell lovat, versenyen is, de úgy nem igazán alkalmaznak munkalovast, hogy versenyre meg más viszi a lovat. De gyalázatosan kevés a pénz.

2011. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én galoppos sztorikat hallottam elsőkézből, minimálbér körüliben egyeztek meg, aztán volt olyan istálló, ami 2-3 hónap után kinyogte, h ja, fizetni azt most mégse tud...
2011. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindenki azt mondja hogy keveset, de ahol én lovaglok ott kifejezetten sokat...az egyik fickó BMW-vel jár...
2011. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kocsiról ne ítélj! Jár hozzánk takarítani egy csaj, vadiúj, full extrás, bőrüléses, tolatókamerás Renault -val. Hitelre bármit meg lehet venni, most meg alig van kajára pénzük, vagy bukják a kocsit...
2011. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
istállotól,trénertöl függ meg ,hogy milyen szintü lovakkal kell dolgozni és persze azis számít ,hogy naponta hány loval kell foglalkozni.
2011. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!