Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha úgy gondolom, hogy van egy...

Ha úgy gondolom, hogy van egy jó angol telivérem, elég fiatal, akkor hogyan tudnám versenyeztetni a Kincsem Parkban?

Figyelt kérdés

2011. nov. 4. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán vagyok otthon a galoppban, de gondolom, hasonló dolgok kellenek, mint bármely lovassportban. Biztosan itt is kell licence a lónak, szükséged van egy trénerre és egy zsokéra is. A versenyzési feltételeket szerintem a hivatalos versenynaptárban ugyanúgy feltüntetik, mint a lovassportokban.

Leginkább pénzre lesz hozzá szükséged, jó sokra.

2011. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok sok pénnzel, végülis ez a titka.

Egyszer itt egy verseny szabályazat: kinek mi a feladata, hogy mennek a dolgok stb [link]


[link] itt vannak még infók a magyar galoppról illetve paci.hu-na fórumokon a galopp topikban biztos akad, aki segíteni tud neked

2011. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kell egy nagy versenypálya sok idő tréner zsoké jó ellátás sok pénz nem elég ha egy udvarbabn edzenek nekem is volt már versenyezni és nagyon nagy hely kell az edzéshez !!ahoz enygedély kell lóútlevél lónak származása valamilyen helyen a lóba egy kis szerkezet ami azonosítja naggyából egy hónapban ez 200.000 ft + kaja meg minden! úgyhogy nem egyszerű
2011. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100000ből megúszod
2012. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!